Muudatused bussiliikluses Valge Daami ajal

Sisestatud: 10.08.2017

Valge Daami aeg toob endaga kaasa liikluskorralduse muudatuse Haapsalu vanalinnas, mis omakorda tingib küllaltki suuri ümberkorraldusi ka bussiliikluses.

Valge Daami ajal, 11. – 13. augustil 2017 suunatakse bussiliiklus Haapsalu vanalinnast eemale. Peatused Kalda, Vaba, Veetorn, Koidula, Haigla, Nurme ning Mihkli tänaval asuv ajutine peatus suletakse. Nurme tänavale enne Posti tänavat ja enne Metsa tänavat paigaldatakse ajutised peatused. Peatustes on reisijatele olemas vastav teavitus.

Muudatus puudutab järgmiste bussiliinide tööd:

·         Maakonnaliinid nr 22, nr 25, nr 26, nr 33 ja nr 36. Need liinid ei sõida Posti tänavale, mille tulemusena jäävad teenindamata peatused Kalda ja Veetorn. Bussid peatuvad ajutiselt Turu peatuses.

·         Maakonnaliin nr 1 Lossiplats – Rohuküla. Liini alg- ja lõpp-peatuseks on Nurme tänavale peale Posti tänava ristmiku paigaldatud ajutine peatus. Teenindamata jääb ajutine peatus Mihkli tänaval ning Kalda ja Veetorni peatused.

·         Maakonnaliin nr 2 Holmi – Uuemõisa. Liin ei sõida Posti tänavale, mille tulemusena jääb teenindamata ajutine peatus Mihkli tänaval ning Vaba, Kalda ja Veetorni peatused. Buss sõidab mõlemal suunal Jaama ja Kalda tänavate kaudu. Buss peatub ajutiselt Turu peatuses.

·         Linnaliin nr 3 Holmi – Ragn-Sells. Liin sõidab marsruudil Metsa – Nurme – Posti – Jaama – Kalda. Teenindamata jääb ajutine peatus Mihkli tänaval ning Kalda, Haigla, Koidula ja Nurme peatused. Buss peatub Nurme tänavale paigaldatud ajutistes peatustes ja Turu peatuses.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele