Haapsalus kohtuvad vabadusvõitlejad

Sisestatud: 07.07.2017

Homme, 8. juulil toimub Haapsalus Eesti vabadusvõitlejate liidu kokkutulek, kus osaleb ligi 300 inimest. Ühtlasi tähistab liit oma 25. sünnipäeva. Osalejate hulgas on Eesti kaitselahingutes osalenud vabadusvõitlejad, kellel täna vanust üle 90 aasta, liidu teised liikmed. Oodatud on ka kõik huvilised.

Kell 12.00 toimub läänlaste Vabadussõja mälestusmärgi esisel kokkutuleku avamine ning pärgade asetamine. Ürituse avakõne peab Kaitseliidu nimel kolonelleitnant Rasmus Lippur.

Samba juurest liigutakse Haapsalu toomkirikusse, kus kell 12.20 algab kontsert-tänujmalateenistus. Esineb kaitseväe orkester, laulavad Ridala ja laulustuudio DO-RE-MI laululapsed. Ürituse liputoimkonnas on Eesti, Lääne maakonna, Haapsalu linna ja EVL organisatsioonide lipud.

Kell 14.20 algab piiskopilinnuses välikontsert. Esineb kaitseväe orkester ja tantsulusti pakuvad Ridala rahvatantsurühmad.

Eesti vabadusvõitlejate liidu kokkusaamine toimub igal aastal erinevates Eesti paikades. Haapsalus on kokkutulek olnud ka varasemalt – 1999. aastal.

Info:
Heiki Magnus
EVL juhatuse liige
527 3368

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele