MTÜ Lääne-Eesti Turism sai uue juhi

Sisestatud: 28.06.2017

Alates juunist on MTÜ-s Lääne-Eesti Turism tööl uus juhatuse liige Sille Roomets. Sille on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis ning toimetanud turismivaldkonnas nii Eestis kui kaugemal.

Mere järele igatsevana otsustas ta Lõuna-Eesti Lääne-Eesti vastu vahetada. „Mulle väga meeldib meri ja siinne regioon, soovin järgmised aastad siinse turismi arendamisele pühenduda. Loodan, et lääne-eestlased kodustavad mind ruttu ära“.

Sille Roomets on varem töötanud turismivaldkonnas nii avalikus kui ka erasektoris. Samuti on tal varasemad kogemused nii MTÜ, ettevõtte kui projektide juhtimise ning turismivõrgustike ja marsruutide arendamisel. Konkursil paistis ta silma eelkõige positiivse suhtumise ja ettevõtlikkuse ning vajalike kogemuste poolest. Enne Lääne-Eesti Turismi tulekut töötas Sille projektijuhina ning teenuste disainerina Äriinglid OÜ-s.

MTÜ Lääne-Eesti Turism on regionaalne turismiorganisatsioon, mille liikmeteks on SA Pärnumaa Turism, MTÜ Visit Saaremaa, SA Tuuru ning MTÜ Läänemaa Turism. Organisatsiooni eesmärgiks on Lääne-Eesti turismiasjaliste kogukonna huvide eest seismine ja heaks tegutsemine. Põhitegevuseks on koordineerida ja edendada turismialast koostööd ning turismimajandusele soodsat keskkonda Lääne-Eestis. Kontakt tel: +371 5871 6101, sille@westestonia.ee.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele