Märka ja tunnusta!

Sisestatud: 10.04.2017

Nüüd on õige aeg märgata inimesi, kes õppimise läbi on oma elu muutnud ning esitada neid aasta õppija kandidaadiks.

Iga inimese elulugu ongi tema õppimise lugu. Elu näitab, et tunnustuse saanud õppijate lood on olnud paljudele inimestele julgustuseks ja innustuseks, et jätkata poolelijäänud õpinguid või alustada täiesti uue eriala omandamist.

Aasta õppija 2016 Liis Reimann asus mõned aastad tagasi keskharidust omandama koos oma pojaga. Nii nad 10. klassist alates teineteist kolme aasta vältel mõistvalt toetasid ja aitasid. Õpetajate sõnutsi oli see kooslus suurepärane. Nüüdseks on mõlemal keskharidus käes, kool sai kevadel lõpetatud.

Liis Reimann: „See, et keskharidust ei olnud,  tiksus ebameeldiva teadmisena kuklas, kuni ühel päeval sai otsustatud – tuleb sammud seada Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli. Õppimine on andnud mulle juurde palju enesekindlust. Kuna mul on nüüd keskharidus, olen astunud sammukese lähemale oma unistusele, õppida kõrgemas kunstikoolis restaureerimist.“

XX täiskasvanud õppija nädala raames (19. – 26. oktoober 2017) tunnustatakse silmapaistvaid inimesi ja organisatsioone tiitlitega:

  • aasta õppija
  • aasta koolitaja
  • aasta koolitussõbralik organisatsioon
  • aasta õpitegu
  • aasta raamatukogu

Märka Sinagi tublisid inimesi enda ümber ning esita kandidaat 15. maiks!

Tunnustamise reglemendi ja esitamise vormid leiad ETKA Andrase kodulehelt

http://www.andras.ee/et/node/413

Lisainfo:  Anneli Vaarpuu, Läänemaa Täiskasvanud õppija nädala koordinaator, anneli.vaarpuu@laane.maavalitsus.ee;  472 5640

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele