Kaitsevägi ootab lapsi isadepäeva üritusele

Sisestatud: 08.11.2016

Kõik lapsed on oodatud osalema kõikide laste isadepäeval, mis toimub sel nädalavahetusel, 13. novembril kell 11-15 Haapsalu Wiedemanni spordihoones. See on ettevõtmine, mida kaitsevägi korraldab igal aastal Eesti eri paigus. Sel aastal jõuti Haapsallu.

Päev algab kell 11 ja tegevusi jätkub kella 15. Kohal on kaitsevägi oma tehnika ja inimestega. Saab näha kaitseväe rasketehnikat, relvi, proovida sõdurivarustust.
Kaitseliit näitab, kuidas ennast maskeerida ning pakub tasuta sõdurisuppi.


Politsei- ja piirivalveamet on samuti oma tehnikaga kohal. Näha ja katsuda saab politseiautosid ja muud tehnikat, mis politsei kasutuses on. Samuti korraldavad politseinikud korvpallivisete võistluse ning mälumängu. Demonstratsioonesinemisel näeb politseinikke töötamas.

Päästjad näitavad muuhulgas termokaamerat, kuidas käsitleda tulekustutit ning mis on tuletõrjesport.

Maanteeamet jagab helkureid, pöörlevas autos saab kätte tunde ja teadmised, kuidas käituda, kui auto on katusel. Turvavöö kasulikkusest teame nagunii juba palju, aga kordamine ja elavad näited ei ole kunagi liiast.

Peaesineja on ansambel Shanon, kuid päeva alustab kaitseväe orkester. Lavale astuvad rahvatantsurühm West, JJ-Street, laulustuudio DO RE MI. Kõigil on võimalus osaleda eri mängudes ning hiljem loositakse osalejate vahel välja ka auhindu. Premia kostitab külalisi tasuta jäätisega. Päeva juhib Venno Loosaar.

Päevakava:
11.00 kaitseväe orkester
11.40 tantsuansambel West
12.10 maanteeameti demonstratsioonesinemine
12.40 JJ-Street
13.00 politsei demonstratsioonesinemine
13.20 laulustuudio DO RE MI
13.50 auhindade loosimine ja jäätise jagamine
14.10 ansambel Shanon 

Üritus on kõigile tasuta. Kaitsevägi ootab kõiki isadepäeva tähistama!
Lisainfo: http://www.mil.ee/isadepaev

Evelina Nõmme
kommunikatsiooniosakonna peaspetsialist 
Siseministeerium
612 5031 | 58414065

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele