Lääne-Eesti Turismikonverentsil tunnustatakse turismiasjalisi

Sisestatud: 24.10.2016

MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös maakondlike turismikatustega kutsuvad üles tunnustama regiooni parimaid turismiasjalisi, teatas MTÜ Lääne-Eesti Turism juhataja Kaja Karlson. Konkursi ja tunnustamise eesmärgiks on tuua esile Lääne-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

Kandidaate oodatakse kahes kategoorias:

·         Aasta turismitegu (ajavahemikul september 2015 – september 2016 silma paistnud)

·         Lääne-Eesti parim turismiarendaja (pikaajaliselt eriliselt silma paistnud järjepideva arenguga, on kaasa aidanud Lääne-Eesti kui turismiregiooni tuntusele ja on alati avatud koostööks erinevate osapooltega).

Kandidaatideks võib olla objekt, sündmus, ettevõte, juriidiline isik või eraisik, võrgustik, turundustegu vms. Mõlemas kategoorias antakse välja I ja II koht. Kandidaate võivad esitada eraisikud, ettevõtted ja organisatsioonid. Vabas vormis tutvustusi ootame e-postile info@westestonia.ee hiljemalt 3. novembriks.

Esildis peab sisaldama järgmist teavet:

-          esitaja andmed (isiku/organisatsiooni nimi, kontaktisik, telefon, e-post);

-          esitatava kandidaadi andmed (isiku/organisatsiooni nimi, kontaktisik, telefon, e-post);

-          selgitus-põhjendus (max 1 lk), miks just see kandidaat või need kandidaadid esitatakse ja millisesse kategooriasse kandidaat esitatakse.

Kandidaate hindab komisjon, mis koosneb MTÜ Lääne-Eesti Turism juhatusest ja nõukogu liikmetest, erialaliitude (Maaturism, EHRL, ETFL, SPA Liit), EASi ja regiooni maavalitsuste esindajatest. Vaata SIIT, kes olid aastatel 2012 – 2015 regiooni parimad.

Regiooni parimaid tunnustatakse 23.-24. novembril Saaremaal Kuressaares toimuval V Lääne-Eesti turismi aastakonverentsil.

MTÜ Lääne-Eesti Turism on Pärnumaa, Läänemaa, Hiiumaa ja Saaremaa maakondade poolt asutatud regionaalne turismikatuseorganisatsioon, kelle põhitegevuseks on koordineerida ja edendada turismialast koostööd ning turismimajandusele vajalikku keskkonda Lääne-Eestis.

MTÜ Lääne-Eesti Turismi liikmed on SA Pärnumaa Turism, MTÜ Läänemaa Turism, SA Tuuru ja MTÜ Visit Saaremaa.

Info:
Kaja Karlson
Juhataja
MTÜ Lääne-Eesti Turism
Tel +372 5817 0479
kaja.karlson@westestonia.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele