Iloni Imedemaa on sügisesel koolivaheajal avatud iga päev

Sisestatud: 18.10.2016

Sügisvaheajal, 22. – 30. oktoobrini on Iloni Imedemaa külastajaid ootamas mitmekesine eriprogramm. Teemakeskus on avatud iga päev kella 11 – 17. Koolilastele on sissepääs soodsam.

Iloni Imedemaa juhataja Anne Suislepa sõnul on koolivaheaja igaks päevaks planeeritud erinev töötuba. „Lapsed saavad selle nädala jooksul nii teatrit teha, illustraatori ametit proovida kui ka aurumasinat uurida või hoopis joogaga tegeleda. Räägitakse ka loomadest, tervisest ja moest. Huvipakkuvaid teemasid jagub igale maitsele.“ 

Õpitubadest on eelneval kokkuleppel oodatud osa võtma ka lasteaiarühmad. Registreeruda saab aadressil imedemaa@salm.ee või telefonil 5836 2803.

24. oktoobril on Iloni Imedemaale oodatud 13 – 18-aastased kunstihuvilised. Nimelt toimub siis „Noore illustraatori õpituba“, mille käigus Annely Lember, Krista Kumberg ja Maarja Aaloe avavad noortele illustratsioonimaailma saladusi. Uuritakse üheskoos, kuidas pildi abil lugu jutustada ja kuidas sõna paberile joonistada. Info ja registreerimine: imedemaa@salm.ee või telefonil 5836 2803.

Samuti on Iloni Imedemaa sel sügisel liitunud laste ja noorte muuseumidevahelise festivali „Avatud mänguväljad“ programmiga. Iloni Imedemaal ja teistes Haapsalu muuseumides ning lasteraamatukogus saavad  mereteemaliste mänguliste juhiste abil küsimustele lahendusi otsida 7-10-aastased ning 11-14 aastased koolinoored. Mängust pole välja jäetud ka kõige pisemaid. 0-3-aastaste väikelaste saatjate jaoks on Iloni Imedemaal välja töötatud spetsiaalsed tegevusjuhendid.

Iloni Imedemaa sügisvaheaja täpsema kavaga saab tutvuda muuseumi veebilehel: www.salm.ee/muuseumid/iloni-imedemaa/sundmused

Koolilastele kehtib sooduspilet 3 eurot.

Lisainfo:
Anne Suislep
Iloni Imedemaa juhataja
SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid
anne.suislep@salm.ee
Tel 5836 2803

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele