Tööalased koolitused Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Sisestatud: 26.09.2016

Alanud uus õppeaasta ning HKHK-s on avatud registreerimine täienduskoolitustele. Tasuta tööalaseid koolitusi toetab programm " Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine"

Tasuta tööalased koolitused HKHK-s.


OKTOOBRIS algavad kursused:

3. oktoober "Puhastusteenindaja algkursus"
. Koolitusele on oodatud puhastusteenindajana töötada sooviv-  või juba töötav inimene, kes vajab täienduskoolitust.

5. oktoobril alustab "Microsoft Excel´i koolitus". Koolitus sobib õppijale, kes kasutab tabelitöötlusprogrammi Microsoft Excel igapäevases töös kuid soovib täiendada olemasolevaid teadmisi (nt väikeettevõtjad, personalitöötajad, ametnikud, õpetajad ja lasteaednikud jt). Isikud, kes alustavad ettevõtlusega või vajavad tööturul paremaks konkureerimiseks arvutialaseid teadmisi.

5. oktoobril "Toitlustaja täienduskoolitus- eritoitumine".
 Koolitusele on üksikuid vabu kohti. Kursus sobib turismi- ja toitlustusteenindusettevõtetes töötavatele kokkadele ja abikokkadele.  Samuti maa- ja taluturismiga  tegelevatele turismiettevõtjatele ja toitlustajatele. Ehk toitlustajatele, kes puutuvad kokku klientide toitumisalaste spetsiifiliste vajadustega.

6. oktoobril alustame kursusega "Käistöötoodete ja teenuste turundus". Koolitus on mõeldud käsitööga (tekstiil, puutöö, sepad jne) tegelevatele inimestele, kes soovivad  kavandada, valmistada ja müüa käsitöötooteid ja/või teenuseid sihtgruppe arvestades. Koolitus on praktilise sisuga: turundus, tootearendus ja tootefotograafia.

12. oktoobril  "Maalrikoolitusega"
. Koolitus on mõeldud madala erialase kvalifikatsiooniga või kvalifikatsioonita töötajale, kes soovib oma oskuseid maalritöödes täiendada, et oma konkurentsivõimet tööturul parandada.

Koolitusi toetab programm "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine." Kõik tasuta tööalased koolitused on leitavad HKHK kodulehelt www.hkhk.edu.ee

Registreerida on võimalik järgmistele koolitustele:

Täiendav info ja registreerimine tel 6661745, 5081016, koolitused@hkhk.edu.ee


Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele