Kinoteater kutsub: "Õpetaja Tammiku rehabiliteerimine. Kuidas saada heaks õpetajaks?"

Sisestatud: 07.12.2015

Lavastus, kus laval on noor meesõpetaja? Lavastus, mis räägib ausalt õpetajaametist? Lavastus, kus on rohkelt äratundmist õpetajatele, õpilastele, lapsevanematele ja tegelikult kõikidele, keda seob koolikogemus?

Kinoteater kutsub: „Õpetaja Tammiku rehabiliteerimine. Kuidas saada heaks õpetajaks?“ 
20. jaanuaril kell 19 Haapsalu kultuurikeskuses

„Õpetaja Tammiku rehabiliteerimine“ on lugu noorest õpetajast, kel on veel hästi meeles oma põhikooliaegsed õpetajad – vana kooli pedagoogid, raudse kaardikepi ja terava ütlemisega. Teda kannustab soov saada heaks õpetajaks, aga mitte muutuda nendesugusteks. Meil kõigil on olnud oma õpetaja Tammik, kes kõigi karmide õpetaja koondkujuna on meie edasist elu mõjutanud. Aga milline peaks olema see õpetaja, keda tahaksime oma lapsi õpetama?

Laval on Priit Kruus, kes on aastaid töötanud emakeeleõpetaja ning lektorina ja praegu koolitab tulevasi õpetajaid. Lavastuse on aidanud kokku panna Paavo Piik, Henrik Kalmet, Diana Leesalu ja Paul Piik.

Piletid hinnaga 10/7 eurot on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas. Sooduspilet kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, õppejõududele ja pensionäridele. Et Kinoteater ootab koolikultuuri üle mõtisklema nii vanemaid kui lapsi (umbes 12. eluaastast), saab soetada ka perepileti – ostes kaks või enam piletit, on iga pääse soodushinnaga 7 eurot. 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele