Läänemaa teenetemärgi kandidaate saab esitada 10. detsembrini

Sisestatud: 03.12.2015

Lääne maavalitsus ootab taaskord Läänemaa teenetemärgi kandidaatide taotlusi.

Läänemaa teenetemärk on asutatud maakonnale osutatud eriliste teenete ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks. Teenetemärk antakse Eesti Vabariigi kodanikule või välismaalasele, kes oma silmapaistva töö ja tegevusega on kaasa aidanud Lääne maakonna arengule, samuti muude saavutuste eest, mis on toonud au ja tunnustust maakonnale. Teenetemärgi saaja ei pea olema Lääne maakonna elanik.

 

Tänavu antakse teenetemärki välja juba neljandat korda. Eelmisel aastal said teenetemärgi arheoloog ja ajaloolane Mati Mandel ning ettevõtja Sulev Saareväli.

Teenetemärk antakse traditsiooniliselt üle Haapsalu kultuurikeskuses Lääne maavanema, Läänemaa Omavalitsuste Liidu ja Haapsalu linna ühisel vabariigi aastapäevale pühendatud vastuvõtul, mis järgmisel aastal toimub 23. veebruaril.

Kirjalikud ettepanekud kandidaatide kohta on oodatud e-postile info@laane.maavalitsus.ee või Lääne maavalitsusse (Lahe 8, Haapsalu) hiljemalt 10. detsembriks.

Rohkem infot, sealhulgas ka videod eelmiste aastate teenetemärgi saajate kohta ning taotluse vormi leiab siit: http://laane.maavalitsus.ee/laanemaa-teenetemark

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele