Valge Daami päevadel esineb lasteraamatukogus Agneta Möller-Salmela

Sisestatud: 27.08.2015

Lääne Maakonna Keskraamatukogu lasteosakond (Wiedemanni 11) kutsub jutuvestmisõpitubadesse, mida viib läbi Haapsalu sõpruslinna Hanko, raamatukoguhoidja ja lugemise inspireerija Agneta Möller-Salmela.

Õpitoad toimuvad reedel 28.08 kell 15.00 ja laupäeval 29.08 kell 15.00. Eesmärgiks on elavdada laste lugemist ja seda koostöös raamatukogu, kooli ja koduga.

Oma õpitoas tutvustab Agneta erinevaid meetodeid innustamaks ja inspireerimaks lugemist. Oma elamustundides kasutab ta erinevaid meetodeid nagu suuline jutustamine, valjuhäälne lugemine, massaaži- ja taskulambimuinasjuttude ettelugemine jne. Tegemist on niiöelda "lõbulugemisega" nagu ta ise ütleb. Valge Daami päevadel keskendub Agneta oma õpitoas unistustele ja unistamisele. Pärast praktilist osa tutvustab Agneta ka toimunu sisulist poolt.

Ootame reedel ja laupäeval lasteraamatukokku nii laste lugemisjuhte: lapsevanemaid, vanavanemaid, lasteaedade ja koolide õpetajaid, loovtegevuse ja huvijuhte, noorsootöötajaid, raamatukoguhoidjaid, kirjanikke, illustraatoreid, lapsi ja kõiki teisi huvilisi. Jutuvestmisõpituba sobib nii eelkooli- kui ka kooliealistele lastele ja nende vanematele. 

 

Üritus on tasuta!
Lisainformatsioon Valge Daami päevade kohta: www.valgedaam.ee
Olete oodatud!

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele