Bussiliini nr 3 graafikut muudeti reisijate soovile vastu tulles

Sisestatud: 05.06.2015

Alates tänasest hakkas Haapsalu vanalinnas Karja tänaval kehtima suvine liikluskorraldus, mille tulemusena muudeti ka Haapsalu linnaliinide ja osade maakonnaliinide marsruute.

Seoses sellega, et eelnevalt teatatud linnaliini nr 3 marsruut sai reisijatelt negatiivset tagasisidet, muudeti marsruuti alljärgnevalt: 

Linnaliin nr 3 Suur-Lossi – Ragn-Sells

Liini marsruut vanalinnas on Posti – Karja – Kalda – Lahe – Suur-Lossi – Sadama – Suur-Lossi – Lahe - Mihkli – Posti. Lisandub bussipeatus Laine. Suur-Lossi bussipeatus kesklinna suunal asub Suur-Lossi tänaval maja nr 15 juures. Buss ei läbi Karja ja Okase muuseumi bussipeatusi, mis on üle viidud Mihkli tänavale.

Meeldetuletusena ka teiste bussiliinide suvised marsruudid:

Linnaliin nr 1 Lossiplats - Rohuküla

Liini marsruut vanalinnas on Posti – Karja – Kalda – Mihkli - Posti. Liini lõpp-peatus on Kalda. Buss ei läbi Lossiplatsi, Karja ja Ehte bussipeatusi, mis on üle viidud Kalda tänavale ning Okase muuseumi bussipeatust, mis on üle viidud Mihkli tänavale.

Linnaliin nr 2 Holmi – Uuemõisa

Liini marsruut vanalinnas on Holmi – Sadama – Suur-Lossi – Lahe – Mihkli - Posti. Buss ei läbi Ehte bussipeatust, mis on üle viidud Suur-Lossi tänavale maja nr 15 juurde ja Karja ning Okase muuseumi bussipeatusi, mis on üle viidud Mihkli tänavale.

Maakonnaliinid nr 22 Haapsalu - Risti – Kuijõe , nr 26 Haapsalu - Palivere – Risti  ja nr 36 Haapsalu – Taebla – Linnamäe - Palivere

Liini marsruut vanalinnas on Posti – Karja – Kalda – Mihkli - Posti . Bussid ei läbi Lossiplatsi bussipeatust, mis on üle viidud Kalda tänavale. 

Ajutine bussiliikluse korraldus Haapsalu vanalinnas kehtib 5.juuni - 31.august.

 

Täiendav info:
M.K.Reis-X OÜ
Tel 5556 4006

 

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele