Karja tänaval suvel ühistransport ei sõida

Sisestatud: 28.05.2015

Haapsalu Linnavalitsuse ettepanekul suletakse ühistranspordi liikluseks Karja tänav alates Kalda tänava ristmikust kuni Lossiplatsini.

Liikluse sulgemine on tingitud avalike kultuuriürituste korraldamisest, suveterasside paigaldamisest Karja tänavale ja Haapsalu linna külaliste arvu suurenemisest ning eesmärgist pakkuda turvalist liikluskeskkonda Haapsalu vanalinnas 5.juuni - 31.august. Eelnevast tulenevalt korraldatakse ümber Haapsalu linnaliinide ja maakonnaliinide bussiliiklus alljärgnevalt:

1.       Linnaliin nr 1 Lossiplats - Rohuküla

Liini marsruut vanalinnas on Posti – Karja – Kalda – Mihkli - Posti. Liini lõpp-peatus on Kalda. Buss ei läbi Lossiplatsi, Karja ja Ehte bussipeatusi, mis on üle viidud Kalda tänavale ning Okase muuseumi bussipeatust, mis on üle viidud Mihkli tänavale.

2.       Linnaliin nr 2 Holmi – Uuemõisa

Liini marsruut vanalinnas on Holmi – Sadama – Suur-Lossi – Lahe – Mihkli - Posti. Buss ei läbi Ehte bussipeatust, mis on üle viidud Suur-Lossi tänavale maja nr 15 juurde ja Karja ning Okase muuseumi bussipeatusi, mis on üle viidud Mihkli tänavale.

3.       Linnaliin nr 3 Suur-Lossi – Ragn-Sells

Liini marsruut vanalinnas on Posti – Karja – Kalda – Lahe – Mihkli – Posti. Liini lõpp-peatus on Lahe. Buss ei läbi Suur-Lossi bussipeatust, mis on üle viidud Lahe tänavale ja Karja ning Okase muuseumi bussipeatusi, mis on üle viidud Mihkli tänavale.

4.       Maakonnaliinid nr 22 Haapsalu - Risti – Kuijõe , nr 26 Haapsalu - Palivere – Risti  ja nr 36 Haapsalu – Taebla – Linnamäe - Palivere

Liini marsruut vanalinnas on Posti – Karja – Kalda – Mihkli - Posti . Bussid ei läbi Lossiplatsi bussipeatust, mis on üle viidud Kalda tänavale.

Bussipeatustes Lossiplats, Suur-Lossi, Karja, Ehte ja Okase muuseum on reisijatele olemas selgitavad teavitused bussipeatuse üleviimise kohta. Haapsalu linnaliinide ja maakonnaliinide sõiduplaanid ei muutu seoses eelpool kirjeldatud ümberkorraldustega bussiliikluses.

Ajutine bussiliikluse korraldus Haapsalu vanalinnas kehtib 5.juuni - 31.august.

 

 

Täiendav info:
M.K.Reis-X OÜ
Tel 5556 4006
reisxhaapsalu@hot.ee
 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele