JOONISTUSVÕISTLUSE PUBLIKU LEMMIK SAAB KASTI JÄÄTIST

Sisestatud: 22.04.2015

StratosChemi meeskond ootas kõigi kuni 11-aastaste laste joonistusi joonistusvõistlusele “Kosmoseelevant”. Võistluse osalejate arv ületas kõigi korraldajate ootused – kokku saadeti 1332 joonistust üle kogu Eesti. Joonistusvõistluse noorim osaleja oli 1 aastane tüdruk Viljandimaalt.

Kõik vahvad joonistused on tänaseks skanneeritud ning ootame, kõiki inimesi töid hindama, et välja selgitada publiku lemmik. Hääletus toimub Facebookis ning tööd on jagatud kahte albumisse. Töid saab hinnata siin: http://bit.ly/kosmoseelevandidüks ja siin http://bit.ly/kosmoseelevandidkaks

Lisaks publiku lemmikule moodustati tänu headele koostööpartneritele kolm vanusegruppi ning žürii on alustanud tööd, et selgitada välja parimad. Täname meeskonna poolt koostööpartnereid, kes tulid appi meie auhinnafondi täitmisel – Premia, Summukas, Jääaja Keskus, Cinamon, Pokumaa, Energia Avastuskeskus, SkyPark. Žürii valib parimad välja esimesel võimalusel ning tänuüritus osalejatele toimub maikuu alguses.

StratosChem on Viljandi noorte poolt algatatud projekt, mille eesmärk on viia heeliumiga täidetud ilmavaatlusõhupalli abiga stratosfääri, umbes 30-40km kõrgusele, maailma esimene teadusteatri katse „Elevandi Hambapasta“ ning kaks ekstreemspordikaamerat GoPro, mille abil jäädvustada kõrgustest avanevat vaatepilti ning maailmarekordi püstitamist. Kogu lendu on hästi modelleeritud videoklipis -https://www.youtube.com/watch?v=ZyB8a3T95Vc.

Õhupall saadetakse teele 2015. aasta maikuu lõpus. Kõigile huvilistele on avatud ka meie Facebooki leht aadressil http://facebook.com/stratoschem ja otsingumeeskonda on võimalik registreeridahttp://stratoschem.eu

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele