Eestimaa õpib ja tänab

Sisestatud: 16.04.2015

Esita Läänemaa õpetajaid, koolijuhte, õppejõude ja hariduse sõpru tunnustamiseks!


Eesti haridus on maailmas hea mainega, meie noortel on head teadmised ja oskused. Õpilase töö ehk õppimise ja õpetaja töö ehk õpetamise hindamine on ühtviisi raske. Siiski püüame üheskoos esile tõsta neid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle töö on teistele eeskujuks, kes panustavad jäägitult noorte heasse käekäiku ning jäävad säravate inimestena meile kõigile meelde kogu eluks. Kindel on see, et neid kõiki ühendab üks omadus – vastutustunne tuleviku suhtes.

Piirkondliku ja üleriigilise tunnustamise „Eestimaa õpib ja tänab“ kaudu tõstame esile õpetajate, õppejõudude, koolijuhtide, hariduse sõprade ja suunajate suurepärast tööd ning üksikisikute ja organisatsioonide tegevust hariduse toetamisel. Tunnustame viimase viie aasta jooksul ellu viidud tulemuslikke tegusid ja koostööd, millel on märkimisväärne mõju õpilaste arengule, kogukonnale ja ühiskonnale. Samuti on eesmärgiks heade kogemuste jagamine üle Eesti.

Selle aasta aprillikuu jooksul on kõigil võimalik esitada tunnustamiseks suurepäraseid kandidaate 11 kategoorias.

Esita kandidaat haridustöötajate tunnustamiseks Aasta Õpetaja auhinnagalal

Pärast kandidaatide esitamist alustavad parimatest parimate väljaselgitamiseks tööd maakondlikud ja kõrghariduse komisjonid ja seejärel üleriigiline komisjon. Kogu ettevõtmine tipneb õpetajate päeval, 3. oktoobril toimuva Aasta Õpetaja galaga, mille korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Haridustöötajate Liit ja SA Innove ning millest sünnib ka otseülekanne televisioonis.

Lisainfo gala@hm.ee    

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele