Piiskopilinnuses tuleb mitmekülgse kavaga perepäev

Sisestatud: 14.04.2015

Emadepäevale eelneval laupäeval, 9. mail toimub Haapsalu piiskopilinnuses suur perepäev, mis on kingitus kõigile Haapsalu ja Läänemaa peredele.

 
Kell 11.00 toimub laulustuudio DoReMi kontsert toomkirikus. Keskpäeval algavad tegevused piiskopilinnuses (tuletõrjesport, Kaitseliidu relvanäitus ja varustuse esitlus, näomaalingud, meisterdamise töötoad, fotojaht, Lõvi Leo, ekskursioon piiskopilinnuses ja palju muud). Osaleda saab põnevates sportlikes mängudes, arendavates ettevõtmistes ja koguda uusi teadmisi. Kuna 9. mai on ka Euroopa päev, on avatud ka Euroopa Liidu infotelk ning toimub Euroopa Liidu aineline võistlus.
 
Kell 13.00 pakuvad Kaitseliit ja Naiskodukaitse sõdurisuppi. Perepäev päädib kl 14.00 lastenäidendiga „Detektiiv Nupuka raskeim juhtum“ toomkirikus. Kl 14.30 saab teha lõbusõidurongiga Peetrike rongisõidu läbi kevadise Haapsalu. 
 
Perepäev toimub EELK Haapsalu Püha Johannese koguduse, SA Haapsalu Piiskopilinnus, Kaitseliidu Lääne maleva, Naiskodukaitse, Haapsalu linna ja Lääne maavalitsuse, Politsei- ja Piirivalveameti, Päästekeskuse, Maanteeameti, Läänemaa Memento, Haapsalu Noorte Huvikeskuse, Lääne praostkonna, Lääne-Eesti Vabatahtliku Reservpäästerühma, EELK Perekeskuse ja teiste osapoolte koostöös. 
 
Perepäev on tasuta (v.a rongisõit). Kõik huvilised on oodatud. 
 
Täpsem teave: Lääne praostkonna vikaarõpetaja Kristel Engman, kristel.engman@eelk.ee või 5289527. 

Ühtehoidev pere, turvaline riik ja Euroopa Liit!

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele