Ugala teatri külalisetendus "Cipollino seiklused" Haapsalu Kultuurikeskuses

Sisestatud: 10.03.2015

29. aprillill jõuab Haapsalu Kultuurikeskuse lavale legendaarne lastejutustus “Cipollino seiklused”.

Värskes lavaloos, mida on ilmestatud rohkete lauludega, tegutseb uljas sibulapoiss koos oma kaaslastega ühes tavalises toidupoes. Sellises, nagu neid igas linnakeses ikka leidub. Toidupoes ei ole aga lood üldse tavalised, võiks isegi öelda, et need on hoopislugu täbarad.

 

Puu- ja köögiviljaletis on vürst Sidruni juhtimisel võimu enda kätte haaranud ahned puuviljad. Vürsti parem käsi rüütel Tomat on ära keelanud nii laulmise kui tantsimise, pidutsemisest ja rõõmsast meelest rääkimata.  Cipollino ja tema sõbrad ei lase ennast küll nendest käskudest segada, kuid kui rüütel Tomat ühel päeval Cipollino isa vahistab ning eluks ajaks vangi mõistab, seisab sibulapoiss otsuse ees – võidelda õigluse eest ning teha lõpp vürst Sidruni ebaõiglasele valitsemisele või alluda uuele korrale.

Tuntud lastekirjaniku Gianni Rodari jutustuse põhjal on lauludega lastenäidendi kirjutanud Donald Tomberg, lavastab Kristo Toots ning kunstnik on Rosita Raud. Nimiosas on Martin Mill ja teistes osades suur osa Ugala trupist. Lauludele lõi viisid Üllo Kaur ning liikumise seadis Oleg Titov.

Lavastus sobib lastele alates 6. eluaastast ja lapsemeelsetele täiskasvanutele.

Piletid on müügil Piletimaailma ja Piletilevi veebilehtedel ning müügipunktides.

 

Rohkem informatsiooni etenduse kohta kodulehelt  www.ugala.ee või 433 0777.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele