Orienteerumispäev raamatukogus

Sisestatud: 10.03.2015

Lääne Maakonna Keskraamatukogu ja Läänemaa Orienteerumisklubi Okas kutsub emakeelepäeval kõiki huvilisi osalema „O-päevakul raamatukogus“ ehk orienteerumisele raamatukogus ja meid ümbritsevas ruumis.

Emakeelepäeval ehk 14. märtsil kell 12.00 on kõik suured ja väikesed spordi- ja raamatusõbrad oodatud keskraamatukogu kojulaenutusse (Posti 3), kus avatakse klubi Okase orienteerumisalane näitus, mille järel toimub siseorienteerumine raamatukogu ruumides. 

Klubi Okase esindaja Peep Aedviir: „Orienteerumine on kaardi järgi liikumine meid ümbritsevas keskkonnas. Kaardile on märgitud punktid ja nende vahele rada, mis tuleb läbida õiges järjekorras ja võimalikult nobedasti. Võistluse oleme teinud huvitavamaks küsimustega, mis puudutavad raamatukogu teavikute asukohti. Sel korral ainult jooksuoskusest ei piisa, et kaardi abil midagi üles leida, on vaja omajagu nuputamist. Kes end raamatukogu ruumides nii koduselt ei tunne saavad abi küsida raamatukoguhoidjatelt ja rajameistrilt kaardi kohta.“

Selle sündmuse kaudu soovib raamatukogu tutvustada oma võimalusi ja teavikute paiknemist eri korrustel ning ühtlasi on see klubi Okasele 2015. aasta hooaja avaüritus. Näitus, mis sisaldab vanu orienteerumis -kaarte, -medaleid ja -varustust, jääb kojulaenutuses avatuks kuni 28. märtsini.

 

Lisainfo: www.lib.haapsalu.ee ja http://www.ok-okas.ee/

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele