Emakeeleolümpiaadi tulemused

Sisestatud: 11.02.2015

Reedel, 6. veebruaril, toimus Läänemaa Ühisgümnaasiumis maakondlik emakeeleolümpiaad.

 Osalesid õpilased Haapsalu Põhikoolist, Taebla Gümnaasiumist, Virtsu Koolist, Lihula Gümnaasiumist, Oru Koolist, Palivere Põhikoolist, Risti Põhikoolist, Läänemaa Ühisgümnaasiumist,  Noarootsi Gümnaasiumist ja Noarootsi Koolist. Osalenud koolid saavad ka täisprotokollid, siin aga parimad tulemused klassiti:

 

7. kl, võimalik maksimaalne punktide arv  67, osalejaid 13

I- Kairit Liiv Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Mall Kahar. 41,5 p

II- Reena Roos Oru Koolist, õpetaja Edita Luik, 35,5 p

III- Anni Kallas Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Tiia Toomsalu, 31 p

 

8.kl, max tulemus 67 p, osalejaid 12

I- Iris Kivisäk 38,5 p

II- Svea Stahlman 38,25 p

III- Liisa Raavel

Kõik kolm õpivad Lihula Gümnaasiumis ning nende õpetaja on Valli Ost

 

9.kl, max võimalik 86 p, osalejaid 14

I- Piia Tomingas Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Tiia Toomsalu, 61,5 p

II- Kristjan Kaljuvee Risti Põhikoolist, õpetaja Marina Laurits, 56,5 p

III- Margus Paaliste Oru Koolist, õpetaja Edita Luik, 49,25 p

 

10. kl, max võimalik 86 p, osalejaid 22

I- Kaisa Marie Sipelgas Noarootsi Gümnaasiumist, õpetaja Miina Leemets, 58,75 p

II- Hedi- Liis Põllu Noarootsi Gümnaasiumist, õpetaja Anita Arst, 54,25 p

III- Lydia Kurus Taebla Gümnaasiumist, õpetaja Tiina Mägi, 54,0 p

 

11.kl, max võimalik 102 p, osalejaid 15

I- Lisette Raudsepp Noarootsi Gümnaasiumist, õpetaja Miina Leemets, 71 p

II- Piia- Katharina Vaan Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Maret Järveots, 53,5 p

III- Johanna Õun Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Maret Järveots, 53,0 p

 

12.kl, max võimalik 102 p, osalejaid 18

I- Liisi Uusküla Noarootsi Gümnaasiumist, õpetaja Anita Arst, 65 p

II- Tanel- Sigmar Sildoja Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Maret Järveots, 63 p

III- Kristina Muhu Noarootsi Gümnaasiumist, õpetaja Anita Arst, 59 p

 

Õnnitlused õpilastele ja nende õpetajatele!

 

Olümpiaadi viisid läbi ning töid parandasid emakeeleõpetajad Miina Leemets, Heli Raavel, Anita Arst, Maret Järveots, Monika Undo, Marina Laurits, Valli Ost, Taimi Vilta, Mall Kahar, Tiia Toomsalu, Ülle Ehala ning aineühenduse juht Tiina Brock. Suur tänu tehtud töö eest!

 

Olümpiaadi läbiviimist toetas Läänemaa Omavalitsuste Liit.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele