Matemaatikaolümpiaadi tulemused

Sisestatud: 11.02.2015

Laupäeval, 7.veebruaril toimus Haapsalu Põhikoolis piirkondlik matemaatikaolümpiaad. Algkoolidest olid esindatud Metsküla, Kõmsi, Uuemõisa ja Haapsalu Linna Algkool. Põhikoolidest Oru, Virtsu, Martna, Palivere, Ridala ja Haapsalu Põhikool.

Gümnaasiumidest/keskkoolidest Taebla Gümnaasium, Lihula Gümnaasium, Kullamaa Keskkool ja Läänemaa Ühisgümnaasium.

 

Kõige arvukamalt olid esindatud 4.-6.klassid, osalejate arvud vastavalt 17, 18, 19.

4.kl

I   Silver Nikkel   Metsküla Kool, õp Pille Kaisel

II   Samuel Kastepõld   Metsküla  Kool, õp Pille Kaisel

III   Marvel Leesment   Uuemõisa Lasteaed-Algkool, õp Liivi Mustkivi

5.kl

I   Joosep Plamus   Haapsalu Põhikool, õp Lehti Padu

II   Jaagup Vapper   Haapsalu Linna Algkool,   õp Siivi Põder

III   Erko Puskar   Haapsalu Põhikool,   õp Malle Prikk

6.kl
I   Alari Nuut   Virtsu Kool,   õp Siivi Jõgi

II   Marlene Schwindt   Haapsalu Linna Algkool,   õp Maren Suu

III   Helis Ilumäe   Taebla Gümnaasium,   õp Reet Kasemets

 

7.-9. klassi arvestuses oli osalejaid klassiti 10, 13, 11.

7.kl

I   Ketrin Puskar   Haapsalu Põhikool, õp Kaja Engman

II   Nathali Ploomipuu   Lihula Gümnaasium,   õp Liina Vaimla

III   Hanna Malk   Virtsu Kool,   õp Siivi Jõgi

8.kl

I   Ketlin Õunap   Haapsalu Põhikool,   õp Ülle Lumeste

II   Viktor Romanov   Haapsalu Põhikool,   õp Kaja Engman

III   Marc Ander Etti   Haapsalu Põhikool,   õp Ülle Lumeste   

9.kl

I   Piia Tomingas   Haapsalu Põhikool,   õp Ülle Lumeste

II   Andres Pärnpuu   Haapsalu Põhikool,   õp Ülle Lumeste

III   Simona Liisbet Seppi   Oru Kool,   õp Kait Kleemann

 

Gümnaasiumiosas oli osalejaid 10.klassidest 5, 11.klassidest 4 ja 12.klassidest 6

10.kl

I   Lauri Kask   Läänemaa Ühisgümnaasium,  õp Ülle Lumeste

II   Andres Dobõšev Proosväli   Läänemaa Ühisgümnaasium,   õp Kadri Mitt

11.kl parim

Rait Kulbok   Taebla Gümnaasium,   õp Marika Kerge

12.kl parim

Maarius Saak    Läänemaa Ühisgümnaasium,   õp Evi Riivits

 

Õnnitleme võitjaid ja nende õpetajaid!!!

Osalenud koolidele saadame protokolli.

 

Olümpiaadi viis läbi matemaatika ainenõukogu õpetajate Siivi Jõgi ja Ülle Lumeste eestvedamisel.

Kaasa aitasid ja töid parandasid õpetajad Kaja Engman, Signe Saviir, Pille Kaisel, Sirje Sinitskaja, Siivi Põder, Elve Sikk, Liina Vaimla,

Liivi Mustkivi, Marika Peksar, Lea Liht, Kersti Arov, Kadri Mitt ja Evi Riivits.

Palju tänu teile kõigile.

 

Olümpiaadi läbiviimist toetas Läänemaa Omavalitsuste Liit.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele