Pere talvepäev Rannarootsi Muuseumis

Sisestatud: 10.02.2015

Rannarootsi Muuseum korraldab 21. veebruaril kell 12.00-15.00 pere talvepäeva, mille raames tähistatakse ka Abruka kirjaniku Jüri Tuuliku 75. sünniaastapäeva.

Pere talvepäev Rannarootsi Muuseumis

„Abruka kirjanik Jüri Tuulik, mängime ja laulame nagu mere taga“


Rannarootsi Muuseum korraldab 21. veebruaril kell 12.00-15.00 pere talvepäeva, mille raames tähistatakse ka Abruka kirjaniku Jüri Tuuliku 75. sünniaastapäeva.

 

Pere talvepäeva tuleb avama Haapsalu linnapea Urmas Sukles, mille järel on võimalik osaleda mitmesugustel võistlustel tandemsuuskadel ja tõukekelkudel ning näha motoklubi „Müristaja“ unimoto demonstratsiooni. Lahejääl sõidutavad lapsi kaks jääkarusselli, mootorsaanid ja ATV. Huvilistel on võimalik kohapeal ka rentida tõukekelke.

 

Rahvateatri „Randlase“ näitlejad ja raamatukogusõbrad tutvustavad Jüri Tuuliku loomingut ettelugemise, teatraalsete etteastete ja muusika kaudu. Esitused on jagatud kolme ossa ja toimuvad õues, muuseumis ja kohvitoas. Lisaks on muuseumis väljapanek J. Tuuliku loomingust, mida on võimalik kohapeal kaasa laenutada.

 

Terve päeva vältel on Rannarootsi muuseumi näituste külastamine tasuta, avatud on muuseumipood. Kohvitoas soojendavad joogid ja maitsvad koogid, õues kilu röstimise ja kartuli küpsetamise võimalus, kuum tee. Sooja annab lõke mere ääres ja labürindiretke läbimine.

 

Päevajuht Marko Matvei, muusikat teeb ansambel „Väliharf“, päeva lõpetab üllatus.

 

Toetajad, sponsorid: Eesti Kultuurkapital, Haapsalu Linnavalitsus, Motoklubi „Müristaja“, Keskkonnainspektsioon, Tradilo OÜ, Kekkilä Eesti AS, Haapsalu Kultuurikeskus, Arne Tennisberg, PPN CARGO, Paralepa Sadam, Tuulingu Kohvituba, Noarootsi Noavabrik, Nurme Vabrik.

 

Korraldajad: Rannarootsi Muuseum, Lääne Maakonna Keskraamatukogu.


Lisainfo:

Ülo Kalm

Direktor

Rannarootsi Muuseum

Tel: +372 55623993

E-mail: ylo@aiboland.ee 

Teate koostas ja edastas:

Marika Aedviir

Peaspetsialist lugejakoolituse alal

Lääne Maakonna Keskraamatukogu

Tel: 472 4492

E-mail: marika@lib.haapsalu.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele