Tööpakkumine karjäärinõustajale

Sisestatud: 29.01.2015

Seoses sellega, et alates 2015. aastast pakub Eesti Töötukassa töötavatele inimestele karjäärinõustamist, võtame tööle uusi karjäärinõustajaid. Enamuse kohtadest oleme sobivate inimestega täitnud, kuid soovime leida veel karjäärinõustajaid Lääne-Virumaale ning Läänemaale. Karjäärinõustajate töökohad saavad olema töötukassa maakondlikes osakondades vastavalt Rakveres ja Haapsalus. Karjäärinõustajate peamised tööülesanded on individuaalne ja grupinõustamine. Tööle asumine esimesel võimalusel. Kui Sa leiad, et karjäärinõustaja töö oleks Sulle sobiv, pakuks uut väljakutset ja Sul on soov sellesse töösse panustada, siis palun tutvu lähemalt kirjale lisatud töökuulutusega ning palun anna oma soovist meile teada. Küsimuste korrral võta palun ühendust kuulutuses toodud kontaktidel.

Eesti Töötukassa on avalik–õiguslik juriidiline isik. Nõustame sobiva töö ja töötaja leidmisel, maksame hüvitisi ja toetusi ning osutame töölesaamiseks vajalikke teenuseid. Suurendamaks inimeste konkurentsivõimet tööturul pakume alates 2015. aastast karjäärinõustamist ka töötavatele ja tööturul mitteaktiivsetele inimestele.

Otsime oma meeskonda pühendunud ja positiivse ellusuhtumisega

 

KARJÄÄRINÕUSTAJAID,

 

kes aitavad inimestel tööelu planeerida ja karjäärialaseid valikuid teha. Töö toimub erinevate sihtrühmadega nii individuaalse kui grupinõustamisena, samuti Skype’i ja     e-posti teel.

Vajame karjäärinõustajaid Läänemaale ja Lääne-Virumaale.

 

Ootame Sinult

·         empaatiavõimet, head pingetaluvust ning koostööoskust

·         leidlikkust võimaluste nägemisel

·         magistrikraadi või sellele vastavat haridustaset valdkonnas, mis toetab tööülesannete täitmist

·         vähemalt kolmeaastast nõustamisalast töökogemust

·         gruppidega töötamise kogemust

·         eesti keele suurepärast valdamist, lisaks vene ja inglise keele oskust erialasel suhtlustasandil

·         väga head arvutikasutamise oskust.

Eriti rõõmustame, kui lisaks eelnevale on Sul karjäärinõustaja kutsetunnistus ja tunned hästi tööturu olukorda ning arenguid.

 

Omalt poolt pakume

·         vastutusrikast ja huvitavat tööd

·         eneseteostus– ja koolitusvõimalusi

·         kaasaegsed töötingimused

·         asjatundliku meeskonna tuge.

 

Palume saata CV ja kaaskirja, miks soovid kandideerida karjäärinõustaja ametikohale: cv@tootukassa.ee   hiljemalt 04.02.2015  Lisainfot saab telefonilt 614 8601(Lana Randaru, teenusejuht) või 472 7087 (Evelin Kullison, Läänemaa os juhataja) või 326 0340 (Kai Puhasmets, Lääne-Virumaa os juhataja)

 

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele