Muusikakonkursside korraldajad saavad toetust taotleda

Sisestatud: 10.11.2014

Kultuuriministeerium avas 2015. aasta taotlusvooru „Muusikakonkursid ja noor muusik“, mille kaudu saab taotleda toetust nii muusikakonkursside korraldamiseks kui ka noorte muusikute arendamiseks. Taotluste esitamise tähtaeg on 5. detsember 2014.

Taotlusvooru eesmärk on oluliste muusikakonkursside ja noorte muusikute arendamiseks suunatud ürituste, näiteks kursuste toimumine. Toetust saab küsida nii rahvuslike kui rahvusvaheliste konkursside korraldamiseks aga ka kursuste läbiviimiseks, mis aitavad tõsta noorte muusikute professionaalset taset. Ministeeriumipoolne toetus on mõeldud ettevõtmistele, mille kogueelarve ületab 15 000 eurot. Lisaks toetatakse taotlusvoorust ühe suure rahvusvahelise või vabariikliku konkursi korraldamist Eestis maksimaalse toetussummaga 40 000 eurot. Minimaalne toetussumma on 2000 eurot projekti kohta.

Kultuuriministeerium toetab taotlusvooru „Muusikakonkursid ja noor muusik“ kaudu tegevusi ja kulutusi, mis on vajalikud otseselt konkursside ja kursuste elluviimiseks, näiteks halduskulusid, honorare, ruumide ja pillide renti, autoritasusid jne. Täpsem ülevaade taotlusvooru tingimustest on Kultuuriministeeriumi kodulehel.

 

Lisainfo: 
Juko-Mart Kõlar
Kultuuriministeeriumi muusikanõunik
5666 8415
juko-mart.kolar@kul.ee 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele