Põnev külaline USA-st: avalik loeng GREENING YOUR TEACHING Haapsalu Kolledžis

Sisestatud: 13.10.2014

Staažikas USA inglise keele õpetaja JANE PETRING, viib 21. oktoobril kell 10.30-11.30 Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis läbi loengu/õpitoa teemal GREENING YOUR TEACHING


__thumb_-2-Jane 200.jpg

Jane A. Petring, M.A. on staažikas inglise keele õpetaja, kes on pikka aega tegelenud inglise keele kui võõrkeele õpetamisega (English as the Second Language) USAs ja Kanadas ning on esinenud paljudel rahvusvahelistel konverentsidel. Ta on olnud Fulbrighti programmi raames lektoriks Horvaatias Osijeki ülikoolis, õpetanud inglise keelt Jiao Tongi ülikoolis Shanghais, olnud Rahukorpuse vabatahtlikuna Nigeris ja Elevandiluurannikul, kirjutanud mitmeid keeleõpikuid.

Teisalt on ta suur loodusesõber, kes aastas vähemalt 5000 km jalgrattal läbib. Ta on veendunud, et keskkonnamuutused maailmas on hirmutavad ja et haridusprogrammideaga saab inimesi loodushoidlikemaks kasvatada.

Jane Petringi õpitubade ja loengute ringreis toob ta Euroopas Albaaniasse, Poola, Ungarisse ja Slovakkiasse. Eestis esineb Jane Petring Tallinnas, Narvas, Tartus, Haapsalus ja Pärnus.

Kui oled kindel tulija, anna endast märku 16.oktoobriks!

Kontakt: 

Anneli Kasesalu
TLÜ Haapsalu Kolledž
õppetöö koordinaator
anneli@hk.tlu.ee
47 20 244
52 11 292

__thumb_-2-J Petring Haapsalu.jpg

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele