Ugala teater Haapsalu kultuurikeskuses

Sisestatud: 10.10.2014

Ugala teater sõidab 20. oktoobril Haapsalu Kultuurikeskusesse. Lavalaudadele tuuakse Madis Kalmeti lavastatud „Eesriie avaneb!“ Ugala teatris on aga 8.–11. oktoobrini teatripiletite lõikuspidu ja kuna teater tähistab sel aastal oma 95. hooaega, siis on sel puhul sooduskampaania piletid saadaval sünnipäevale kohase hinnaga 9,50 eurot / 5,90 eurot.

Osades: Kadri Lepp, Marika Palm, Terje Pennie(külalisena), Luule Komissarov ja Vilma Luik 


Viiele naisele sajab ühel päeval nagu selgest taevast kaela pärandus, aga mitte mingi tavaline pärandus vaid - TEATER! Tõsi, teater on vana, lagunev ja mahajäetud ... Mis sellega teha, mida peale hakata?
Vastuoludest ja ja erimeelsustest hoolimata otsustavad naised teatri päästa, selle üles ehitada ja tööle panna. Pöörase eneseohverduse ja kuni jaburuseni ulatuva fanatismiga hakkavad nad selle nimel rabama. Peter Quilteri komöödia “Eesriie avaneb!” on hullult naljakas ja samas pisarateni liigutav lugu naiste pühendunud võitlusest ühe teatri säilitamise ja ellujäämise nimel. 

"Mind puudutas selle näitemängu inimlikkus. Inimeste võime end ühise eesmärgi nimel kokku võtta, võita raskused ning teha oma unistus teoks. See näidend räägib ennekõike leppimisest. Leppimisest igas tähenduses - inimestega, oludega, minevikuga, iseendaga." Madis Kalmet

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele