Lääne Maakonna Keskraamatukogu kutsub „Metsa poole“ kohtumisõhtule ja perepäevale

Sisestatud: 30.09.2014

Oktoobri teisel nädalavahetusel toimub kohtumisõhtu Valdur Mikitaga ja perepäev, mis pühendatud Edgar valteri 85. sünniaastapäeva tähistamisele. Mets ja loodus laiemalt on inspireerinud mõlemaid autoreid. Sellest tuleneb ka projekti nimi.


Reedel, 10. oktoobril kell 18.00 on huvilised oodatud keskraamatukogu lugemissaali (Posti 3), kus toimub kohtumine semiootiku, kirjaniku, kultuurkapitali kirjandusauhinna laureaadi (esseekogu „Lingvistiline mets“, ilmunud 2013. a) Valdur Mikitaga. Vaadata saab Metsamuuseumi näitust „Mets läheb peale“. Muusikat teeb Haapsalust pärit, praegu TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias pärimusmuusikat õppiv tudeng Hanna-Liis Lao.

 

Laupäeval, 11. oktoobril kell 12.00 on kõik väikesed ja suured oodatud perepäevale lasteraamatukokku (Wiedemanni 11), mis on pühendatud Edgar Valteri 85. sünniaastapäeva tähistamisele. Selle raames avatakse E. Valteri joonistuste näitus „Sahtlist seinale“, toimub pereviktoriini ja karikatuurivõistluse parimate autasustamine. Krista Kumberg tutvustab  kogumikku „Edgar Valter. Lasteraamatute illustratsioonid 1948-2005” ja oodata on üllatuskülalist. Päeva lõpetab kirjandusmäng ja ühine kringlisöömine.

 

Kõik sündmused on osalejatele tasuta, seda tänu toetajatale: Eesti Kultuurkapital, Haapsalu Linnavalitsus.

 

Lisainfo: http://www.lib.haapsalu.ee/

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele