Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tudengid osalesid Disainiööl

Sisestatud: 26.09.2014

25.-28. septembril toimub Tallinnas IX Disainiöö, mis toob järjekordselt kohalikule disainihuvilisele sõõmu rahvusvahelist disainimelu ning tutvustab head Eesti disaini. Disainiööl osalevad ka Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tudengid väljapanekuga, 3. kursuse tudeng Martti Uurma on 2014 aasta Disainiauhinna nominent.

Disainiöö raames avati rahvusvaheline disaininäitus HELIODISAIN. Endises kinos Helios on Disainiöö ajaks kujundatud disaininäitus, kus saab tutvuda nii kodumaiste kui rahvusvaheliste väljapanekutega. 

__thumb_-2-18_vaike.jpg__thumb_-2-23_vaike.jpg

Seal on väljas ka Haapsalu Kolledži käsitöötehnoloogiate ja disaini eriala tudengite väljapanek. Esitletakse eelmisel semestril ühisprojektist tervisejuhtidega sündinud tootearendusprojekte.

__thumb_-2-43_vaike.jpg__thumb_-2-28_vaike.jpg

Ülimenukaks osutus Haapsalu Kolledži boksis käsitööna valmistatud stants, millega iga külastaja sai endale ise valmistada disainiöö prillid. Prillid on Disainiauhindade sümbol. Iga kõrgelt äramärgitu saab endale auhinnaks prillid. Selle töötoaga tahtsime edasi anda ka Haapsalu kolledži käsitöötehnoloogiate ja disaini eriala “sloganit” -

Ka sinust võib saada tegija! 

__thumb_-2-35_vaike.jpg__thumb_-2-unnamed_vaike.jpg

Info näituse enda kohta: http://www.disainioo.ee/et/sisu/heliodisain.html

Teatris NO99 avati disainauhindade nominentide näitus, kus asus võistlustulle ka Haapsalu Kolledži KTD 3. kursuse tudengi Martti Urma riiul.

__thumb_-2-IMG_4509_vaike.jpg__thumb_-2-IMG_4522_vaike.jpg

Eesti Disainiauhinnad 2014 laureaadid kuulutatakse välja pidulikul auhinnagalal reedel 26. septembril algusega 20.00. Hoiame Marttile pöialt!


Vaata ka Disainiöö teemalist postitust Käsitöötehnoloogiate ja disaini eriala tudengite blogis.

Fotod: Kaidi Subbi, Gina Metssalu

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele