Projekt “Puhka mängides. Ela märgates” alustab aktiivse pühapäevaga!

Sisestatud: 28.08.2014

Projekti “Puhka mängides. Ela märgates” raames toimub pühapäeval, 7. septembril 2014 aktiivne jalutuskäik Haapsalu linnas.

Et september on kepikõnnikuu, siis tutvustame kepikõndi kui rekreatiivse tegevuse ühte võimalust ning sealjuures tähistame käimisklubi Modern Walkingu 8. sünnipäeva! Kell 12 alustame teekonda Raudteejaama esisest parklast läbi kodulinna ning lõpetame sünnipäevakostitusega Iloni aias (Wiedemanni 11). Üritus on tasuta ja keppe saab kasutamiseks ka kohapealt!  


Alates 8. septembrist algab Facebookis kuu aega kestev rahvusvaheline fotovõistlus „Puhka mängides. Ela märgates“ (ingl. k „Play. Rest. Notice. Live“), mille eesmärgiks on suunata inimeste tähelepanu mõtestatud puhkamishetkedele, et inspireerida end ja teisi niiviisi parandama oma elukvaliteeti. Selleks tuleb Facebooki portaali üles laadida vastavalt igal nädalal esitatud teemale sobiv pilt enda mõtestatud viisist tõeliselt puhata! Võistluse lõpuks premeeritakse võitjat inspireeriva auhinnaga! Kuna võistlus on rahvusvaheline, siis on Facebooki fotokonkursi lehe läbivaks keeleks inglise keel.  Lisainfo nii fotovõistluse kui ürituse kohta:

https://www.facebook.com/events/706778879398313/

 

Sille Sepp, projektijuht

53543729

sille.sepp@hotmail.com


Siret Kosk, kepikõnnitreener

haapsalumw@gmail.com

5122858

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele