Haapsalu noorte filmitegijate õhtu

Sisestatud: 18.08.2014

Haapsalu noorte filmitegijate õhtu peab oma 5. sünnipäeva 19. augustil, algusega 21.30 Loomekeskuse sisehoovis (Jaani 2).

5. aastat järjest kogunevad filmihuvilised noored Haapsalu Loomekeskuse hoovi (Jaani 2), et üheskoos hinnanguid andmata, vaadata erineva žanri ja tasemega kohalike noorte tehtud lühifilme. Nii ka tänavu, 19. augusti õhtul algusega 21.30.

Sedapuhku tulevad näitamisele põhikooli astme koolipoiste tehtud filmid: Aleksander Allkivi „Muusika promenaadil“ ja wESTnewbsi „Jänes“, kui ka ülikoolis ainetööna valminud filmid Ann Kaera ja Akseli Virtaneni "22/72" (Balti Filmi- ja Meediakool) ja Mari Milleri „Mees, kes teadis ufosõnu“ (Eesti Kunstiakadeemia). Juba kolmandat aastat osalev Anna Hints näitab tänavu ühte dokumentaalfilmi  „Lihast ja Luust“ ning bakalaureusetööna valminud „Õnne Manifest“ (Balti Filmi- ja Meediakool). Publiku meelt lahutavad traditsiooniliselt Anti Rannuse tehtud vaheklipid.

Kuna publiku hulk on aastalt aastasse kasvanud, siis toimub filmiõhtu öökino vormis õues.  Seepärast tasub kaasa varuda nii soojad riided, kui ka heitliku ilma arvestades vihmakeep. Sündmus on tasuta!

Toetajad: Eesti Kultuurkapitali Läänemaa Ekspertgrupp, Haapsalu Linnavalitsus, Haapsalu Piiskopilinnus.

Partnerid: Tiit Maivel OÜ ja Vaatenurk OÜ.

Lisainfot leiab Facebookist: https://www.facebook.com/events/1611813719045204/?ref_newsfeed_story_type=regular&fref=nf

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele