Projektide kirjutamise koolitus MTÜdele

Sisestatud: 14.08.2014

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, InterAct Projektid & Koolitus OÜ ja Clarus MTÜ koostöös Läänemaa Arenduskeskusega kutsuvad mittetulundusühenduste juhatuse liikmeid ja tegevjuhte, kellel on vähemalt aastane praktiline mittetulundusühenduse juhtimise kogemus, kandideerima koolitusele PROJEKTIDE KIRJUTAMINE JA JUHTIMINE.

Koolituse tulemusena paranevad osalejate teadmised ja oskused, kuidas projekti planeerida, eesmärke püstitada, tegevuskava ja eelarvet koostada, samuti kuidas projekti ellu viia ja tulemusi hinnata. Koolitus toimub „Mittetulundusühenduste maakondlike tugistruktuuride programmi“ raames ning aitab kaasa mittetulundusühenduste institutsionaalse võimekuse ja professionaalsuse tõusule.

Koolituse sisu:

·        projekti planeerimine, elluviimine, hindamine;

·        projekti eesmärkide püstitamine ja seosed rahastamisprogrammi hindamiskriteeriumitega;

·        projekti tegevuskava ja realistliku ajakava koostamine;

·        projekti eelarve koostamine;

·        projekti tulemuste ja mõju hindamine;

·        praktilised näited projektide igapäevaelust, kuidas suurendada projekti rahastamise tõenäosust.

 

Koolitus toimub: 19. ja 20. septembril 2014, algusega kell 9:30, Baltic Hotel Promenaadi konverentsiruumis (Sadama 22, Haapsalu). Koolituse maht on 2x8 akadeemilist tundi ehk 16 akadeemilist tundi.

Koolitust viib läbi kogenud praktik Annemai Mägi, kes tegutseb projektide vallas alates aastast 2005. Viimase 9 aasta jooksul on Annemai Mägi kokku puutunud paljude projektide ettevalmistamise ja elluviimisega ning on nõustanud organisatsioone avalikust, mittetulundus- ja erasektorist, kuidas koostöös erinevate osapooltega algatada projekte, analüüsida projekti eesmärke meeskonnas osana organisatsiooni laiemast tervikust ning planeerida projekti tegevusi ja eelarvet.

Koolitusel osalemine on tasuta, kuid eeldab eelnevat registreerumist ja motivatsiooniavalduse esitamist. Täpsem info www.lak.ee/mtu/koolitused või helista +372 56352591

Registreerumine lõppeb 8 päeva enne koolituse algust.

 

Lisainfo:
Läänemaa Arenduskeskus
tel.+372 56352591, 4735538
e-post  tiina@lak.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele