Konkurss Kogukonna pärl 2014 ootab kandidaate

Sisestatud: 07.08.2014

Kaunil suveajal on käimas 2014. aasta Kogukonna pärli konkurss. Ilus traditsioon jätkub ja tegusate perede tunnustamiseks oodatakse ettepanekuid üksikisikute ja organisatsioonide poolt, täites hiljemalt 10. augustini 2014 ankeedi: https://docs.google.com/forms/d/1-irajTwJibuEUpgdPoOjso1ge9IpHpBSVT7iWHeDApQ/viewform?c=0&w=1

Konkurss „Kogukonna pärl“ toimub liikumise Kodukant eestvedamisel juba kolmandat korda. 2014. aastal toetavad ettevõtmist EV Siseministeerium ja ajakiri National Geographic Eesti. Kandidaatide hulgast valitakse välja iga maakonna Pärlipere, kellele annab tunnustuse oktoobrikuus toimuval sündmusel üle siseminister.
Läänemaa  Kogukonna pärl oli 2012. aastal Lea ja Urmas Lai perekond Piirsalust  ja 2013. aastal Inda Mölderi ja Ants Maripuu pere Martna vallast. 


Liikumise Kodukant esindajate sõnutsi väärivad lisaks külavanematele ja külaseltside eestvedajatele tunnustamist ja esiletõstmist ka pered, kes üheskoos on oma aega, energiat ja loovust rakendanud maa- ja külaelu säilitamisel ning elavdamisel. Sageli tehakse seda mitme põlvkonnaga ühiselt – seda näitab eelmistel aastatel ettepanekutest laekunud info ning tunnustuse pälvinud perede lood.

Kogukonna pärli tunnustuse kandidaatideks ootame ettepanekuid perede kohta, kes arendavad elu maapiirkondades, sh väikelinnade kogukondades, väärtustades koostööd, olles heaks eeskujuks ning esindavad loodushoidlikku eluviisi.
MÄRKA JA TUNNUSTA!


Lisainfo: 
Anneli Kana anneli.kana@kodukant.ee
 Kogukonna pärl 2014 projektijuht
Tel 530 800 29

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele