Alates 5. juunist algavad Risti-Palivere lõigul teetööd

Sisestatud: 04.06.2014

Alates 5.juunist alustatakse Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla maantee Risti ja Palivere vahelisel lõigul teetööde ettevalmistamisega.

Töid teostatakse esimese etapis ca 5km lõigul Jaakna ja Palivere vahel. Alates homsest kuni 8. juunini teostatakse teekatte freesimist ning muid ettevalmistavaid töid, mille käigus suletakse fooridega osaliselt üks sõidurada  freesimiskoha juures töötavatest masinatest möödapääsemiseks.
Lõigul on piiratud kiirust 70km/h ning tööde teostamise vahetus kohas 30km/h. Homsest kuni nädala lõpuni jääb teetöödest põhjustatud läbimisaja pikenemine 5 minuti piiresse.

 

Alates esmaspäevast, 9. juunist alustatakse samal lõigul lisaks freesimistöödele ka muldkeha rekonstrueerimise töödega, mille ajaks suletakse lõiguti üks sõidurada ning toimub liikluse suunamine fooridega. Lõigu läbimisaja pikenemine on alates 9. juunist kuni 10 minutit. 


Reisijate teavitamiseks võimalikest hilinemistest avaldab Maanteeamet peatus.ee lehel teate selle kohta, et teetöödest tulenevalt võib Tallinn-Haapsalu-(Rohuküla) ning Tartu-Paide-Rapla-Haapsau kaugbussiliinidel ning Risti-Palivere lõiku läbivatel maakonnaliinidel esineda vahe- ning lõpp-peatustesse saabumisel kuni 10 minutilisi hilinemisi.
Lisaks täpsustame peatus.ee lehel avaldatavas teatises, et mandri ja Hiiumaa vahelistel kaugbussiliinidel on vedu vaatamata teetöödele korraldatud selliselt, et ülevedu toimub sõidugraafikus märgitud aegadel ja sellega seoses Hiiumaale saabumise ajad ei muutu.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele