Teisipäeval Toomkirikus Millikini Ülikooli segakoori kontsert

Sisestatud: 27.05.2014

27. mail kell 18:30 astub Haapsalu Toomkirikus üles Millikini Ülikooli Segakoor (Illinois, USA). Esitamisele tulevad nii renessansi ajastu kui ka tänapäevased vokaalselt keerulisemad teosed koos klassikaliste spirituaalidega - J.S. Bach, V. Tormis, U. Sisask, E.Whitacre jt.

Kontsert on tasuta.

Millikini Ülikooli Segakoori koosseisus on ligi 50 lauljat. Koor tahab eeskätt rõhutada oma helide erikõlalisust.  Rahvusvahelistel tuuridel on esinetud nii Hiinas, Taiwanil, Haitil, Puerto Ricos ning Dominikaani Vabariigis, rääkimata korduvatest tuuridest USA-s ja Suurbritannias, kus on esinetud nii York Minsteri kui Canterbury Cathedralis. Koor on esinenud kuuel korral Ameerika Koorijuhtide (ACDA) konverensil.

Millikini Ülikooli Segakoori on kõrgelt hinnatud oma vokaaltehnilise tasakaalustatuse ja hingestatud esituse eest. Kooril on just valmimas nende seitsmes CD-plaat.

Dr. Brad Holmes on olnud koori eesotsas viimased 22 aastat. Täna on ta Millikini Ülikooli nelja koori ja mitme väiksema vokaalansambli, milles osaleb kokku 250 lauljat, juht. Dr. Holmes on juhtinud koore 35-s riigis ja dirigeerinud erinevatel festivalidel üle 200 korra. Koori koduleht - http://www.millikin.edu/academics/cfa/som/departments/choirs/uchoir/Pages/UniversityChoirMain.aspx.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele