Kohtumine roosikasvataja Mart Ojasaluga

Sisestatud: 15.05.2014

Lääne Maakonna Keskraamatukogu kutsub huvilisi laupäeval, 24. mail kell 14.00 lugemissaali kohtuma roosikasvataja- ja aretajaga, raamatute autori Mart Ojasaluga.

Mart Ojasalu on üle 40 aastase aedroosi kasvatamise praktikaga. Tegeleb roosi kasvatamise ja aretamisega ning Roosipäevade korraldamisega oma kodukohas, Kõue vallas Kirivalla küla roosiaias. Seda ettevõtte Rosmakor OÜ alt, tootes Eesti oludele sobivaid aedrooside istikuid.  

On avaldanud 3 raamatut: „Roosiaed. Roosid- lilleilu liidrid“, „Roosid. Praktiline abimees“, „Roosiraamat. Roosid Eesti aedades“.  

Juttu tuleb roosikasvatusest ja aretamisest ning Haapsalu roosikultuurist. Kohapeal on võimalik soodushinnaga soetada otse autorilt „Roosiraamat. Roosid Eesti aedades“. 

Kohtumine toimub seoses Eesti meistrivõistlustega lilleseades 23.-24. mail Haapsalu Kultuurikeskuses, mida korraldab MTÜ Eesti Florist. Rohkem infot lillepeo kohta leiab: http://www.eestiflorist.ee/. 

Ühtlasi kutsume inimesi tooma raamatukokku lille ja aianduse teemalisi raamatuid, et 24. mail korraldada väike tasuta raamatute laat! 

Lisainfo:  http://www.lib.haapsalu.ee/

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele