Millises riigis on puhtaim õhk ja kauneimad metsarajad?

Sisestatud: 14.05.2014

Eesti on maailma puhtaima õhuga riik. Nii nad väidavad (http://greenconduct.com/news/2011/09/28/cleanest-air-in-the-world-who-ranks-the-best-and-worst-places/). Eestimaa kaunist loodusest leiad rohkelt värsket õhku ja rohelust, mis sind rahustab ja stressi maandab. Samuti piisavalt privaatsusust, millega taastada vaimujõuvarud, mis kontoritöös ammenduma kipuvad.


Noarootsi on Eestimaal on üks koht, kuhu seda kaunidust on erakordselt palju kontsentreerunud. Sestap on just see koht, kus Elamusretked oma iga-aastast käimise- ja kepikõnnimaratoni korraldavad. Sellelgi aastal 15. juunil ootame kõiki huvilisi Noarootsis, seekord juba neljandat korda. Osaleda saab 42, 21 ja 10 kmrajal ning valida saab nii kepikõnni- kui ka lihtsalt käimise vahel. Tähistatud rajal pole eksimist karta ning iga 5-6 km järel saab ka oma jõuvarusid taastada teeninduspunktis.

Kui te ise just teab, mis matkasell ei ole, siis olge palun nii kena ja saatke oma majas osaluskutse laili. Me ei tea nimelt ühtegi vähegi suuremat ettevõtet, kus poleks kedagi, kellele kaunis looduses matkata ei meeldiks ja muide, gruppide registreerimine on soodushinnaga.

Ürituse juhendiga tutvu SIIT  ning registeeruda saab SIIT

Muide, eriti soovituslik on see retk kõigile, kes treenivad elu esimeseks jooksu maratoniks või poolmaratoniks. Käies distants läbida on hakatuseks ikka oluliselt lihtsam. Ja ega ülejäänud spordisõpradel ka 21 või 42 km pikkune jalutuskäik mööda külge niisama maha jookse J

Kohtumiseni Noarootsis!

Teie Elamusretked

PS teiste Elamusretke info leiad www.elamusretked.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele