Mõtle roheliselt, ole keskkonnasõber!

Sisestatud: 29.04.2014

Algab üritustesari Keskkonnasõber Haapsalus, mille käigus tutvustatakse taaskasutuskaarti, tehakse lasteraamatukogu hoov söödavaks, korraldatakse jalgrattaretk, toortoidupäev, loodushariduspäev jpm.

Tänasest saab tutvuda kaardiga, kuhu on märgitud nii Haapsalu kui Uuemõisa taaskasutuspoed kui ka keskkonnajaamad. Kaardiga saab tutvuda nii Lääne maavalitsuse kodulehel (http://laane.maavalitsus.ee/kaart) kui Haapsalu linna kodulehel (http://www.haapsalu.ee/include/upload/taaskasutus/), Läänemaa portaalis ja Facebookilehel https://www.facebook.com/pages/Keskkonnas%C3%B5ber/591906710905749. Vajadusel saab kaarti printida (aga mõtle enne puule J).

Laupäeval, 3. mail kell 11 on kõik oodatud talgupäevale Haapsalu lasteraamatukogu mänguväljakule (Wiedemanni 11), kus teeme hoovi söödavaks! Registreeru talgutele siin: http://talgud.teemeara.ee/events/lasteraamatukogu-manguvaljak

29. mail algusega kell 18 algab rattaretk Tour d´ Haapsalu – merepiirilood, mis lõppeb Jaan Tootseni filmi „Velosoofid” linastusega Veskiviigi sadamas. Kohale tuleb autor Jaan Tootsen, arutleme teemal kuidas Haapsalu rattasõbralikumaks muuta.

Suvel toimub veel keskkonnasõbra üritusi, jälgi meid Facebookis https://www.facebook.com/pages/Keskkonnas%C3%B5ber/591906710905749.!

Üritused korraldab Europe Direct teabekeskus Läänemaa koostöös MTÜga Liigub ja Loob.

Lisainfo:
Kristi Erkmann
Europe Direct teabekeskus – Läänemaa
472 5648, 5288593
kristi.erkmann@laane.maavalitsus.ee

MTÜ Liigub ja Loob
liigubloob@gmail.com

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele