Haapsalu kultuurimajas kõlab filmimuusika

Sisestatud: 25.04.2014

Haapsalu Linna Algkool kutsub huvilisi kolmapäeval, 30. aprillil kell 19.00
 kultuurikeskuse rõdusaali
 
heategevuskontserdile „Koos on vahva“, kus tuleb esitusele valik filmimuusikat.

Lavale astuvad Haapsalu Linna Algkooli õpilased ja nende sõbrad. Esinejate hulgas on ka algkooli vilistlane Jaan Lehepuu, kes kogus tuntust telesaates „Eesti otsib superstaari”, ja mitmed teised Haapsalu rahvale tuntud nimed.

Esitusele tuleb muusikat välismaistest filmidest „Hommikueine Tiffany juures”, „Helisev muusika“ ja „Mustlaslaager läheb taevasse”. Programmi kuuluvad loomulikult ka armsaks saanud hitid eesti filmidest “Siin me oleme”, “Viimne reliikvia”, “Mehed ei nuta” ja “Nukitsamees” ning telelavastusest “Väike nõid”. Uuemad muusikapalad on esindatud filmidega “Shrek” ning “Väikelinna detektiivid ja Valge Daami saladus”.  Enne iga etteastet saab näha lühikest katkendit vastavast filmist.

Heategevusüritusel autasustatakse ka algkooli küpsisekonkursi lõppvooru jõudnud peresid. Nimelt toimus jaanuarist märtsini algkoolis konkurss, mille käigus valiti välja kooli oma küpsis. Klassivooru võitjad osalesid lõppvoorus, kus küpsiseid hindasid kooli õpetajad, õpilasomavalitsus ja vanematekogu. Kontserdil saab iga külaline ka võitjaks pärjatud küpsise meki suhu.

Kontserdile järgneb väike küpsiselaat kultuurimaja fuajees, kus algkooli lapsed müüvad oma kooli heaks isevalmistatud küpsiseid.

Kontserdi perepiletid on müügil Haapsalu Linna Algkooli kantseleis Ehte tn. 14, hinnaga 5€ kuni kolmapäevani, 30. aprillini kell 15.00.
 Üksikpiletid on müügil kooli kantseleis ja 
tund enne kontserdi algust kohapeal, hinnaga 2€. Kuulama-vaatama, kaasa elama ja küpsiseid ostma on oodatud kõik suured ja väikesed, keda huvitab filmimuusika ja kes tahavad anda oma panuse Haapsalu Linna Algkooli heaks. Heategevuspeost saadava tuluga soovib kool osta digiklaveri.


Haapsalu Linna Algkooli heategevuspidu toimub juba neljandat aastat järjest. Heategevuspidude kaasabil on kooli aulasse soetatud uued pingid ja helivõimendus.

 

Üritust toetavad Haapsalu Kultuurikeskus, Heli- ja valgustehnika Maivel, Margus Tokko, ja Alari Tamm.

 

Lisainfo:

direktor Malle Õiglas, mob. 55539421
korraldustoimkonna juht Heli Nöör, mob 56567623.

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele