Eesti Euroopa Liikumine annab välja tiitli aasta eurooplane 2014

Sisestatud: 21.04.2014

Eesti Euroopa Liikumine annab ka sel aastal välja traditsiooniks kujunenud aasta eurooplase tiitli. Kandidaate saab esitada kuni 27. aprillini 2014.

 

Aasta eurooplase tiitliga soovib Eesti Euroopa Liikumine tunnustada neid eestlasi ja organisatsioone, kes on aasta jooksul andnud väärika panuse Eesti ja Euroopa suhete kujundamisse, toetanud kodanikuühiskonna arengut ning aidanud muuta Eesti ühiskonda Euroopa asjadest teadlikumaks. 

 

Aasta eurooplase tiitli võib anda nii üksikisikule kui ka organisatsioonile. Lõpliku valiku tiitli saaja kohta teeb Eesti Euroopa Liikumise nõukogu, mille liikmetega on võimalik tutvuda ühingu koduleheküljel.

 

Aasta eurooplase kandidaate saab Eesti Euroopa Liikumisele esitada kuni 27. aprillini. Avaldusi oodatakse nii e-posti info@euroopaliikumine.ee  kui kirja (Estonia pst 5A, 10143 Tallinn ) teel ning avaldus peab sisaldama kandidaadi andmeid ja põhjendust tiitli saamiseks.

 

Aasta eurooplase tiitli annab pidulikult üle Eesti Euroopa Liikumise nõukogu esimees Hr Riivo Sinijärv 1. mail Tallinnas Vabaduse väljakul Euroopa päeva tähistamise raames.

 

Eelmistel aastatel on aasta eurooplase tiitli pälvinud Mall Hellam, Aare Järvan ja Allar Jõks. 2013. aastal valis Eesti Euroopa Liikumine aasta eurooplaseks Julia Laffranque’i.

 

Eesti Euroopa Liikumine on kõikidele avatud euroopameelne kodanikuühendus. Ühendus kuulub rahvusvahelise Euroopa Liikumise võrgustikku.

 

Lisainformatsiooni aasta eurooplase tiitli ja Eesti Euroopa Liikumise tegevuse kohta saab Eesti Euroopa Liikumise kontorist:

 

Alo Raieste

Eesti Euroopa Liikumise juhataja

Tel 6419 680, 52 91717

E-post info@euroopaliikumine.ee

www.euroopaliikumine.ee / www.noorteportaal.ee

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele