Fotokoolitus "Tunne oma kaamerat!"

Sisestatud: 17.04.2014

Kas oled tundnud soovi õppida paremini kasutama oma fotokaamerat? Kui jah, siis jõuad veel liituda HKHK-s kolmapäeval kell 17.00 algava fotokoolitusega "Tunne oma kaamerat!". Koolituse maht on 12 akadeemilist tundi.

Koolituse läbiviimise aeg: 23., 30. aprill ja 7. mai, kell 17:00 -20:00
Koolitaja:
Aile Nõupuu, HKHK loodusfotograafia õpetaja

Oodatud on osalema algajad hobifotograafid, kes soovivad tundma õppida oma fotokaamera kasutamisvõimalusi, saada algteadmisi fotograafiast ja õppida lihtsamat fototöötlemist.

Koolituse teemad:

1. Sissejuhatus fotograafiasse ja fototehnikasse. Fotokaamerate liigid. Fotokaamera lisavarustus. Kompositsioon ja perspektiiv. Valgus, vari ja pildistamine eri tingimustes. Loomulik ja kunstvalgus. Praktiline pildistamine lähtudes kompositsioonireeglitest.

2. Automaatika ja käsitsi seadistus. Pildistamisrežiimid. Fookus ja teravussügavus. Kaamera funktsioonid ja käsitsemine (säri, ava, tundlikkus). Filtrid, must-valge tasakaal. Reportaažfoto. Üldplaan, keskplaan, suur plaan. Portreefoto. Praktiline pildistamine – reportaaž ja inimesed.

3. Foto ja kunst. Loodusfotod. Fotode sorteerimine ja säilitamine. Vabavaralised fototöötlusprogrammid. Fotode praktiline töötlemine Picasa 3 fototöötlusprogrammiga.

Hind osalejale on 40 eurot. Info tel 6661745, koolitused@hkhk.edu.ee

Registreerin koolitusele

NB! Koolitusel osalejatel palun võtta koolitusele kaasa oma fotokaamera! Koolituse lõpus koostatakse kursuse käigus valminud fotodest näitus.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele