Ministeerium kutsub üles tunnustama parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid

Sisestatud: 15.04.2014

Täna, 15. aprillil avatakse portaal „Eestimaa õpib ja tänab“ www.eestimaaopib.ee, mille kaudu on kuni mai lõpuni võimalik esitada tunnustamiseks parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid kümnes kategoorias: lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, põhikooliõpetaja, gümnaasiumiõpetaja, klassijuhataja, kutseõppeasutuse õpetaja, õppeasutuse juht, üldhariduse sõber, kutseh ariduse sõber ja aasta tegu hariduses.


Eesti haridus on  maailmas hea mainega, meie noortel on head  teadmised ja oskused. Kahetasandilise – piirkondliku ja üleriigilise – üldhariduse ja kutsehariduse tunnustussüsteemi „Eestimaa õpib ja tänab“ kaudu tõstame esile õpetajate ja koolijuhtide suurepärast tööd ning üksikisikute ja organisatsioonide tegevust hariduse toetamisel. Samuti on eesmärgiks heade kogemuste levitamine ning tehtu jagamine teistele koolidele üle Eesti.

 

Pärast kandidaatide esitamist alustavad juuni alguses parimatest parimate väljaselgitamiseks tööd maakondlikud komisjonid ja seejärel üleriigiline komisjon, kuhu kuuluvad lisaks Haridus- ja Teadusministeeriumile ka haridustöötajate, lastevanemate, õpilaste ja omavalitsuste esindusorganisatsioonide esindajad.

 

Kogu ettevõtmine tipneb õpetajate päeval, 4. oktoobril toimuva Aasta Õpetaja galaga, mille korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Haridustöötajate Liit ning millest teeb otseülekande Eesti Televisioon.


Lisainfo: 

Tarmu Kurm

kommunikatsiooniosakond

Haridus- ja Teadusministeerium

735 0154

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele