Läänemaal Roostal algavad XXX Kõrgemad riigikaitsekursused

Sisestatud: 07.04.2014

Kuue päeva jooksul saavad kursuslased põhjaliku ülevaate Eesti julgeoleku- ja kaitsepoliitikast, välispoliitikast, riigikaitse korraldustest ja selle seadusandlikust keskkonnast. Samuti kuulavad kursusel osalejad loenguid rahvusvahelisest kaitsealasest koostööst, Eesti kaitseinvesteeringutest ning sisejulgeolekust.

Kursused avab Kaitseministeeriumi kantsler Mikk Marran. Ettekannetega esinevad teiste seas peaminister Taavi Rõivas, kaitseminister Sven Mikser, välisminister Urmas Paet, kaitseväe juhataja kindral Riho Terras ning kaitse-, välis- ja siseministeeriumi ametnikud ja kaitseväe ohvitserid.

Alates 1999.a. kaks korda aastas toimuvaid Kõrgemaid Riigikaitsekursuseid (KRKK) korraldab Rahvusvaheline kaitseuuringute keskus(www.icds.ee) koostöös  Kaitse-, Sise- ja Välisministeeriumiga. Tänaseks on kursused läbinud üle 1300 inimese erinevatest eluvaldkondadest. Kursustel osalevad poliitikud, riigiametnikud, sõjaväelased, ettevõtjad, ajakirjanikud, haridustöötajad ning mitmetes teistes eluvaldkondades aktiivsed inimesed.

 

Kursuse koduleht http://krkk.icds.ee

 

Lisainfo:

Madis Mikko

 

Kõrgemate riigikaitsekursuste juhataja

+372 5188281

madis.mikko@icds.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele