Tervisekonverents tuleb taas!

Sisestatud: 31.03.2014

15. aprillil toimub Haapsalu Kultuurikeskuses juba traditsiooniline rahvusvaheline Tervisekonverents. Seekord kannab konverents nime “Tervisekäitumisest tervisetooteni”.

 

Konverentsi eesmärk on tutvustada osalejatele erinevaid terviseuuringuid, mille tulemused mõjutavad elanike tervist. 

Lisaks on konverentsil hea võimalus tunnustada maakonna konkursi “Kõige Tervem” laureaate. Konkursi eesmärk on väärtustada ning avaldada tunnustust ühele või mitmele Läänemaa elanikule või organisatsioonile, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on silma hakanud tervise edendamisel maakonnas. 

Konverentsil on osalejatele tagatud sünkroontõlge ning kohal on ennetusteavet jagamas maakonna tervisetegvuste toetajad: Maanteeamet, Politsei, Päästeamet. 

Konverentsi korraldavad Lääne Maavalitsus ning Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni kompetentsikeskus (TERE KK) ning üritust toetavad Euroopa Sotsiaalfond “Tervislikke valikuid toetavad meetmed 2013 - 2014” ja EAS kompetentsikeskuste arendamise toetusprogramm, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. 

Projekti kaasfinantseerijad on Tallinna Ülikool, Haapsalu linn ja Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus. Konverentsile ootame lisaks rahva tervise ja tervisedendusega tegelevatele spetsialistidele kaasa mõtlema ka omavalitsuste, ettevõtete, politsei, päästeameti jt organisatsioonide esindajaid, õpetajaid ja tudengeid. 

Päevakava ja registreerumine kuni 11. aprillini http://tera.hk.tlu.ee/tervisekonverents/

 

Täiendav info:

Hele Leek-Ambur

hele.leek@laane.maavalitsus.ee

tel: 472 0242

gsm: +37 2514 9143

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele