Siseministeeriumi tänukirja saavad Aili Bergström ja Kaasi Almers

Sisestatud: 19.02.2014

Läänemaalt saavad Siseministeeriumi tänukirjad ja kingituse Osmussaare saarevaht Aili Bergström ning Lääne maavalitsuse lastekaitse peaspetsialist-alaealiste komisjoni sekretär Kaasi Almers.

 

Kaasi Almersil täitub tänavu 30 aastat lastekaitsespetsialistina Lääne Maavalitsusse tööle asumisest. Nende aastakümnete jooksul on ta kohusetundlikult ja oskuslikult kaitsnud Läänemaa laste huve. Almers on asjatundlikult korraldanud eestkostet, lapsendamist ja juhtinud maakonna alaealiste komisjoni.

Aili Bergström asus Osmussaare saarevahi ametisse 2008.aastal. Bergström on Osmussaart hoolega heakorrastanud viimased kuus aastat ja kaasa aidanud sealse poolloodusliku koosluse säilitamisele. Ta on taganud  külastajatele turvalise viibimise saarel ja lahendanud asjatundlikult kriisiolukordi . Lisaks korraldab ta vabatahtlikult ja järjepidevalt huvilistele saart tutvustavaid ekskursioone ja tagab külalistele meeldiva keskkonna.


Siseministeerium tunnustab iseseisvuspäeva ehk 24. veebruari tähistamise raames ministeeriumi valitsemisala teenistujaid silmapaistvate tööalaste saavutuste eest. Tänukiri koos kingitusega antakse üle Siseministeeriumis pidulikul tunnustamisüritusel  21.veebruaril 2014.

 

 

Lugupidamisega

Maris Saar


Avalike suhete peaspetsialist
Lääne maavalitsus
Tel 472 5681, 58 550 801

 

 

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele