Läänemaa aasta terviseedendaja on Kristi Erkmann

Sisestatud: 18.02.2014

Sotsiaalminister Taavi Rõivas tunnustab täna, 18.veebruaril 2014 algusega kell 12.00 Estonia Talveaias aasta tervisedendajaid. Lääne maakonna aasta tervisedendaja on Kristi Erkmann.

 

Täna toimus Estonia Talveaias teistkordselt maakondlike tervisedendajate tunnustamisüritus. Seekordselt üritusel tänati parimaid tervisedendajaid, kes on tegelenud laste vigastuste ja mürgistuste ennetustööga.

„Tervisedendaja töö eesmärgiks on muuta tervislikud valikud võimalikult kättesaadavaks kõikidele sotsiaalsetele gruppidele. Oluline on jõuda inimesteni ja seejärel üheskoos parendada tervist ja heaolu,“ ütles sotsiaalminister Taavi Rõivas ürituse avakõnes. „Teame ju, et mida varem edendusega pihta hakata, seda paremaid tulemusi see annab. Seetõttu tänavu tunnustamegi neid tublisid inimesi, kes on võtnud eesmärgiks tegeleda laste vigastuste ja mürgistuste ennetustööga. Aitäh teile!,“ lisas minister.

 

Igal aastal valib maakonna maavalitsus välja ühe tunnustus saava inimese, kes esitatakse Sotsiaalministeeriumile. Lisaks maavalitsuste või kohalike omavalitsuste juures töötavatele spetsialistidele võib tunnustuse saamiseks esitada ka inimesi, kes panustavad rahvastiku tervise edendamisse oma igapäeva töö käigus, projektipõhiselt või vabatahtlikult.

Kristi (fotol alt paremalt teine) on väga toetav ja meeldiv, ilus inimene, kelle isiklik eeskuju on olnud heaks motivatsiooniks paljudele. Ta on inimene, kes ise osaleb aktiivselt kudumisringist kepikõndijateni välja. Ta ei tunne selliseid sõnu - ei saa, ei suuda, ei taha. Ta on hea nuputaja, kes leiab alati võimalusi, kuidas kaasata inimesi erinevatele terviseüritustele. Ta on alati olemas!

Lisainfo:
Hele Leek-Ambur
TLÜ Haapsalu Kolledž
tervisejuhi õppekava juht
372 514 9143
hele.leek@gmail.com

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele