Piirkondliku bioloogiaolümpiaadi tulemused

Sisestatud: 03.02.2014

Laupäeval, 31. jaanuaril toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad.

 

6.-9. klassi olümpiaadiülesannete lahendamise eest oli võimalik saada maksimaalselt 157 punkti.

 

6.klassi arvestuses võistles 17 õpilast.

I koht    Silver Nikkel       114 p     Metsküla Algkool,           õp Astrid Nikkel

II koht   Märten Matthias Rääli, 102 p     Oru Kool,            õp Margit Kiivit

III koht Ketlin Lillepuu, 101 p,    Haapsalu Põhikool          õp Inga Särel

 

7. klassi arvestuses oli võistlemas 13 õpilast

I koht    Svea Stahlman     114 p,      Lihula G,         õp Marje Loide

II koht   Iris Kivisäk           108 p,    Lihula G,              õp Marje Loide

III koht Brita Lubi             106 p,    Haapsalu Põhikool,         õp Inna Särel

 

Kõige rohkem osalejaid oli 8.klassidest – 25.

I koht    Piia Tomingas    115p,     Haapsalu Põhikool          õp Merike Bauman

II koht   Anu Vainu          104 p,    Virtsu Kool                        õp Meelis Põhako

III koht Hanna-Liina Salumets    99 p, Haapsalu Põhikool    õp Inna Särel

 

9.klassid, osalejaid 19.

I koht    Teet Saar            114 p,    Haapsalu Põhikool          õp Merike Bauman

II koht   Anett Klaanberg              108 p,    Haapsalu Põhikool        õp Inna Särel

III koht Lydia Kruus        107 p,    Taebla G              õp Kaja Loorens

 

 

Gümnaasiumiõpilasi registreerus kokku seitse, 10. klassist 2, 11. klassist 3 ja 12.klassist 2.

Maksimaalselt oli ülesannete lahendamise eest võimalik saada 50 punkti. Parima tulemuse saavutas 29 punktiga Tanel-Sigmar Sildoja Läänemaa Ühisgümnaasiumist (õp Triinu Karolin). Teiste osalejate tulemused jäid alla 21 punkti.

 Aitäh osalenutele ja olümpiaadi korraldajatele Triinu Karolinile Läänemaa Ühisgümnaasiumist ja Marje Loidele Lihula Gümnaasiumist.

 

 

Mare Tereping

Lääne MV haridus- ja sotsiaalosakonna nõunik

4725643

5295471

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele