Matemaatikaolümpiaadi tulemused

Sisestatud: 29.01.2014

9. klassis jäeti välja andmata II ja III koht, 11. klassis III koht, 12. klassis II ja III koht liialt väikeste punktisummade  tõttu.

Tänud eestvedajatele Siivi Jõgile Virtsu koolist ja Ülle Lumestele Haapsalu Põhikoolist ning õpilasi saatnud ja töid parandanud õpetajatele.

 

 

4. klass

I koht – Joosep Plamus Haapsalu Põhikoolist MAKSIMUMPUNKTID!!!   õpetaja Lehti Padu

II koht – Kevin Uspenski Haapsalu Linna Algkoolist, õpetaja Siivi Põder

III – IV koht – Samuel Kastepõld Metsküla Algkoolist, õpetaja Pille Kaisel

III – IV koht – Maria Seppi Uuemõisa Algkoolist, õpetaja Sirje Sinitskaja

 

5. klass

I koht – Elina Karlson Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Marite Ilves

II koht – Helis Ilumäe Taebla Gümnaasiumist, õpetaja Marika Kerge

III koht – Marlene Schwindt Haapsalu Linna Algkoolist, õpetaja Maren Suu

 

6. klass

I koht – Hanna Malk Virtsu Koolist, õpetaja Siivi Jõgi

II koht – Ketrin Puskar Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Kaja Engman

III – IV koht – Jaanis Soosaar Martna Põhikoolist, õpetaja Kairi Mustjatse

III – IV koht – Nathali Ploomipuu Lihula Gümnaasiumist, õpetaja Inna Esko

 

7.klass

I-II koht – Inga-Garmen Küttmann Lihula Gümnaasiumist, õpetaja Elve Sikk

I-II koht – Ketlin Õunap Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Ülle Lumeste

III koht – Johanna Liiv Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Ülle Lumeste

 

8.klass

I koht – Piia Tomingas Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Ülle Lumeste

II-III koht – Kertu Kiivit Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Ülle Lumeste

II-III koht – Andres Pärnpuu Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Ülle Lumeste

 

9.klass

I koht – Teet Saar Haapsalu Põhikoolist, õpetaja Ülle Lumeste

 

10.klass

I koht – Kaarel Koel Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Viire Hints

II koht – Hardi Roosi Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Viire Hints

III koht – Markus Lember Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Kadri Mitt

 

11.klass

I koht – Marius Saak Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Evi Riivits

II koht – Tanel-Sigmar Sildoja Läänemaa Ühisgümnaasiumist, õpetaja Evi Riivits

 

12.klass

I koht – Heini Heinlaid Lihula Gümnaasiumist, õpetaja Elve Sikk

 

 

Mare Tereping

Lääne MV haridus- ja sotisaalosakond

4725643

5295471

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele