Haapsalu Noortevolikogu tõstab noorte teadlikkust

Sisestatud: 27.05.2013

Eelseisval teisipäeval, 28.mail, algusega kell 12 korraldab Haapsalu Noortevolikogu UNICEF sinise nädala raames Haapsalu Kultuurikeskuse rõdusaalis seminari teemal "Mis on osaluskogu?". Seminarile järgneb kell 14 perepäev piiskopilinnuse õuel.

Antud sündmus on mõeldud Haapsalu ja Läänemaa noortele, et tõsta teadlikkust osaluskogude valdkonnast ning saada uusi mõtteid, mida noored tahaksid Haapsalus näha ja teha.

Tegemist ei ole loengu stiilis seminariga, kuhu noored tulevad kohale ja kuulavad kõnelejate ettekandeid vaid ootame aktiivset kaasalöömist aruteludel ning huvitavaid ideid noorte igapäevaelu mitmekesisemaks muutmiseks.

Seminaril on kohal ka Eesti Noorteühenduste Liit, Noarootsi Noortevolikogu ja Läänemaa Noortekogu kes jagavad oma kogemusi loomisaastatest ja annavad ülevaate oma tegemistest.

Seminari orienteeruv kestvus on 2 tundi, millele järgneb perepäev piiskopilinnuse õuel. Esineb Paliverest pärit tantsugrupp TipToeDancers, Laulavad Rutt Olenko ja Evelin Gill. Toimuvad mitmed mängud ja võistlused kogu perele! Kohapeal on ka viburada ja sumoareen. Muusikat mängib DJ Andero Merila. Kohapeal on võimalik osta ka söögi- ja joogipoolist.

Sündmuse toimumispäeva täiendav info: Rõdusaali uksed avatakse 11.45 ning orienteeruv lõpp on 13.45. Perepäev kestab kella 14-st kuni 17-ni.

 Sündmuse info üleval ka facebookis: https://www.facebook.com/events/386030231514157/
 
Sündmuse eesmärk on vastata noorte jaoks küsimustele mida teevad osaluskogud ja miks nende tegemistes kaasa lüüa. Loodame, et peale seminari tärkab noorte seas suurem huvi meie tegemiste vastu ning suudame tulevikus nendega koostöös korraldada Haapsalus uusi ja huvitavaid sündmusi.

Heade soovidega,

Haapsalu Noortevolikogu esimees

+37253066939
 Roger Tibar

rtibar@gmail.com


--
Roger Tibar
 HNVK Esimees
 GSM: +37253066939
 rtibar@gmail.com
 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele