Puude taga on inimene

Sisestatud: 24.05.2013

Head inimesed! 7. ja 8. juunil toimub Tallinna lauluväljakul uus koguperepidu „Puude taga on inimene“ , mille eesmärk on vähendada ühiskonnas avalduvat suhtluslõhet puudeta ja puudega inimeste vahel.

Kahepäevane pidu toob lauluväljaku merealale kokku andekad muusikud, kunstnikud, sportlased ja käsitöömeistrid, kes on oma loominguga pälvinud tuntust nii Eestis kui ka väljaspool – seda puudest või selle puudumisest hoolimata. Vaata programmi

Avatud on Ühenduste ala – siin pakutakse esmatasandi nõustamist, jagatakse valdkonnaga seonduvaid materjale, informatsiooni, vahendatakse kontakte. Ühtlasi on see hea võimalus ühingutel omavahel kohtuda ning oma kogemusi ja teadmisi jagada.
Esietendub Mart Kivastiku uus lühinäidend No näed ise! Uksed avab pimekohvik .
Filmiprogramm, näitused, töötaod, rääkivad kunstiteosed ja kombatavad skulptuurid, lisaks käsitöölaat ja jalaga maalijate kursused, rahva- ja ratastoolitants, põnev spordiprogramm koos pimedate helipalli ning ratastoolikorvpalli ja -tennisega tipp- ja harrastussportlastele – need on vaid mõned märksõnad tihedast kultuurikavast.

Sellel festivalil on kõik teised kohal. Siit leiab uusi sõpru ja toetajaid ning kohtub vanadega.
Oleme tänulikud, kui seda uudist edastate oma sõpradele, tuttavatele ja koostööpartneritele.

Jääme kohtumiseni!
programmijuht Piret Aus

Festivali kodulehekülg Facebookis

PS. Kui sa ei saa peole tulla, siis sul on võimalus festivali toetada. Pane õlg alla!
Saaja: MTÜ Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit
a/a 221056907185 Swedbank
Selgitus: „puude taga on inimene“

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit on kantud tulumaksuga mittemaksustavate mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja. Kui soovid tuludeklaratsiooni esitamisel annetustelt tulumaksu tagasi taotleda, siis lisa maksekorralduse selgitusse ka oma isikukood ja postiaadress.

Festivali korraldavad Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit, Kakora, Eesti Puuetega Inimeste Koda, Eesti Pimedate Liit, Eesti Vaegkuuljate Liit, THINK Eesti, Eesti Paraolümpiakomitee, spordiklubi Meduus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Maimets Meedia, Input. Festivali toetavad Eesti Kultuurkapital, sotsiaalministeerium, hasartmängumaksu nõukogu ja Tallinna linn. 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele