Estonian Nature Tours´i panus Eesti loodusturismi arendamisse on muljetavaldav

Sisestatud: 23.05.2013

Lihulas asuv loodusturismi ettevõte Estonian Nature Tours sõlmis sellel nädalal Keskkonnaministeeriumiga vaba tahte lepingu.

Selle sündmuse puhul külastas Lihula mõisa, kus ettevõte asub, ka keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus ja Lääne maavanem Innar Mäesalu. Lepingu eesmärgiks on ühiselt tunnustada keskkonnaväärtusi ja vähendada ettevõtete ja organisatsioonide tegevusest tulenevat keskkonnamõju ning ergutada neid pidevale keskkonnategevuse parandamisele.

 Reisifirma juhatuse liige ja tegevjuht Marika Mann andis ürituse raames  ka lühikese ülevaate firma panusest Eesti loodusturismi arendamisse ja Eesti loodusväärtuste ning looduskaitse eesmärkide tutvustamisse mujal maailmas. Peamiselt tuleb välisturiste pikkade linnuvaatlustraditsioonidega Inglismaalt ja viimasel ajal ka Itaaliast.

 Lisaks sellele saab Estonian Nature Tours 26.mail 10-aastaseks. Firma arendamine ja turunduse jaoks suurte finantside leidmine ei ole olnud küll kerge ettevõtmine, kuid täna saab firmajuht  Manni öelda, et ettevõte on üles ehitatud ning areneb üha kiirema tempoga edasi. Sel aastal loodetakse ka pisut kasumit teenida.

Estonian Nature Tours tegeleb linnuvaatluse, imetajate tuuride ja teiste elusloodusele suunatud puhkuste korraldamisega.

 

Lisainfo:
Marika Mann
Estonian Nature Tours
 +372 5349 6695
http://www.naturetours.ee/

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele