Läänemaa Turism MTÜ võitis EDEN 2013 konkursi

Sisestatud: 13.05.2013

Läänemaa Turism MTÜ kuulutati 9. mail konkursi „EDEN 2013. Eesti avastamata aarded. Ligipääsetav turism“ võitjaks.

EAS Turismiarenduskeskus, olles koostööpartner rahvusvahelises projektis EDEN, kuulutas juba 6-ndat aastat välja konkursi „Eesti avastamata aarded“, millest Läänemaa Turism MTÜ võttis osa projektiga „Haapsalu – mõeldes kõigile“.

Konkursi eesmärk oli tunnustada sihtkohti, mille arendamisel on erivajadusega inimestele tagatud võrdsed võimalused kvaliteetse turismielamuse kogemiseks.

Konkursi tarbeks loodi uus pere- ja invaturisti sõbralik Haapsalu vanalinna marsruut: Haapsalu Piiskopilinnus, Iloni Imedemaa, Aafrika rand, Haapsalu Kuursaal ja Promenaad. Tulevikus saab see olema kättesaadav ka visitestonia.com, puhkaeestis.ee ning visithaapsalu.com lehekülgedel.

Hindamiskomisjon oli rahvusvaheline. Hinnati esitatud taotlust ja seminari ettekandena valminud inglisekeelset esitlust ning käidi sihtkohaga tutvumas.

Konkursist võttis osa ka Saadjärve puhkepiirkond Jõgevamaal.

Projekti meeskond on: Jane Möll, Janika Savi, Tiia Treimann-Differt (Läänemaa Vähiühing / Läänemaa Puuetega Inimeste Koda), Jaak Pihlakas (Läänemaa Puuetega Inimeste Koda) ja Tõnu Parbus (Haapsalu linn).

Meie siiras tänu 2. mail meid võõrustanud Haapsalu Kuursaali suvekohvikule, Iloni Imedemaale ja Haapsalu Piiskopilinnusele!

 

Läänemaa Turism MTÜ

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele